WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 01.01.2018 – WYNIKI

Wydarzenia pierwszego RAW w nowym roku kręciły się wokół walki o mistrzostwo interkontynentalne, a także rywalizacji Asuki z Alexą Bliss.

Jason Jordan /w Seth Rollins pokonał Cesaro /w Sheamus – Singles Match

Jordan chciał walczyć z całym The Bar. Na arenie zjawił się Seth Rollins, który nieco ostudził zapały młodszego kolegi. Finalnie doszło do pojedynku Jordana z Cesaro. W trakcie walki Rollins odciągnął Sheamusa, pozwalając Jordanowi na wykonanie kombinacji backdrop/neckbreaker, po czym zgarnął zwycięstwo.

Bray Wyatt pokonał Apollo Crews’a /w Titus O’Neil & Dana Brooke – Singles match

Wyatt przypiął Apollo po Sister Abigail. Po starciu, Matt Hardy ukazał się na ekranie i zaczął się śmiać.

Asuka pokonała Alexę Bliss – Singles Match

Asuka wygrała poprzez doprowadzenie do poddania wykonując cross arm-breaker.

Braun Strowman pokonał Ryhno i Heatha Slatera – Handicap Match

W trakcie walki Strowman wyzwał Heath’a Slatera by wszedł do ringu i wspomógł swego tag team partnera. Strowman wygrał przez wykonanie Running Powerslam na Ryhno. Po walce wykonał on jeszcze kilka razy Running Powerslam na swoich przeciwnikach.

Roman Reigns pokonał Samoa Joe – Intercontinental Championship Match

Przed walką ustalono że jeżeli Roman zostanie zdyskwalifikowany to utraci swój tytuł. Reigns przypiął Joe po wykonaniu Spearu.

Cedric Alexander i Goldust pokonali Drew Gulak’a i Ariya Daivari – Tag Team Match

W tym miejscu miało być wyzwanie Cedric’a o mistrzostwo Cruserweight, lecz Zo Train poinformował o nieobecności Enzo, który zmaga się z grypą. Doprowadziło to do pojedynku Tag Teamowego. Goldust dołączył do Cedric’a z nieznanego powodu. Alexander przypiął Gulaka po Lumbar Check.

Finn Balor, Luke Gallows i Karl Andrerson pokonali Eliasa, Bo Dallasa i Curtisa Axela. – 6 Man Tag Team Match

Przed walką Miztourage zaśpiewali noworoczną piosenkę i zapowiedzieli powrót The Miza w przyszłym tygodniu. Balor wygrał walkę po wykonaniu Coup de Grace na Dallasie.

Do ringu weszli Brock Lesnar i Paul Heyman. Ten drugi wypowiedział Promo o tym, jak to Lesnar pokona wszystkich na Royal Rumble. Kane przerwał mu i doszło do bijatyki pomiędzy nim i mistrzem. Finalnie musiał ich rozdzielać praktycznie cały roster. Do bijatyki nie włączył się Braun Strowman.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *