WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

2O5 LIVE MA MANAGERA, JAMES ELLSWORTH O SWOIM POBYCIE W WWE, ROZWIANIE SPRAWY Z KANEM I UNDERTAKEREM!

Drake Maverick został managerem tygodniówki cruiserów – 2O5 Live. Zapewne nawet nie kojarzycie tego człowieka. Nic dziwnego, ponieważ tak naprawdę nie za wiele osiągnął w wrestlingowym życiu. Trzeba jednak przyznać, że „ma gadane” i być może dobrze sprawdzi się w roli Generalnego Managera.

James Ellsworth gościł w programie Chrisa Jericho i wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE. Stwierdził, że czuje pewien niedosyt, ponieważ czuje, że mógł zrobić i osiągnąć więcej. To dość kontrowersyjne słowa, tym bardziej patrząc na to, jaką rolę odgrywał On w federacji. Niemniej jednak powiedział, że pobyt w WWE wspomina bardzo dobrze i dał jasno do zrozumienia, że być może kiedyś jeszcze zobaczymy Go w największej federacji.

Zapewne zauważyliście na jakichś stronach (choćby Naszej), że został opublikowany bardzo ciekawy plakat na którym zapowiadany jest powrót Brothers of Destruction 1 marca. Nie będzie to jednak nic związanego z wrestlingiem. Zapewne wystąpią jako Kane i The Undertaker, jednak wszystko organizowane jest jedynie dla zbiórki pieniędzy na rzecz kampanii Kane’a, który nadal ubiega się o stanowisku burmistrza Knoxville.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *