WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 30.01.2018 – WYNIKI

Galę otwiera zwycięzca Royal Rumble Matchu mężczyzn 2018 – Shinsuke Nakamura. Japończyk mówi o swojej przyszłej rywalizacji z AJ Stylesem i przekonuje, że na Wrestlemanii zostanie mistrzem. Przerywają Mu Kevin Owens i Sami Zayn, który przypominają, iż to Oni są pierwsi w kolejce po mistrzostwo, gdyż poraz kolejny zostali oszukani. Dostajemy materiał video z Royal Rumble, gdzie ewidentnie widać, że KevinOwens nie jest legalnym zawodnikiem, a poza tym, przy odliczaniu AJ Styles miał barki na macie. Nakamura odpowiada jedynie, że Owens i Zayn są przegranymi. Do całej sytuacji włącza się AJ Styles. Mistrz WWE mówi, że Kevin i Sami nic innego nie robią, tylko płaczą. Staje obok Nakamury i proponuje walkę. Owens i Zayn wychodzą z ringu, jednak po chwili wracają i stają na krawędzi ringu. Mają tylko jedną odpowiedź „nope!”. Nakamura i Styles wyprowadzają więc po łokciu dla Zayna i Owensa i na tym kończymy pierwszy segment niebieskiej tygodniówki.

Kofi Kingston w towarzystwie The New Day wchodzi do ringu, więc czeka Nas starcie o miano pretendenta do US Title.

Tymczasem dostajemy segment na zapleczu, gdzie Zayn i Owens domagają się walki o mistrzostwo WWE. Bryan odpowiada, że dziś zmierzą się w walce tag teamowej z Nakamurą i Stylesem, a za tydzień… Kevin Owens vs Sami Zayn o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego. Zwycięzca zmierzy się z AJ Stylesem na Fastlane.

#1 Contender for United States Title Fatal 4-Way Match: Rusev pokonał Kofiego Kingstona, Zacka Rydera i Jindera Mahala

Rusev zmusił do odklepania Kofiego po swoim Acolade.

Dostajemy potwierdzenie, że za tydzień Bobby Roode zmierzy się właśnie z Rusevem, a stawką będzie mistrzostwo Stanów Zjednoczonych.

The Usos wchodzą do ringu, więc zapewne za chwilę poznamy Ich rywali Zaczynają wymieniać zespoły, które pokonali: American Alpha 2, The Bar czy też The New Day. Nagle pojawiają się The Bludgeon Brothers i dochodzi do walki tag teamowej.

Tag Team Match: The Bludgeon Brothers pokonali lokanlnych wrestlerów

Na backstage’u Shane McMahon rozmawiał z kimś przez telefon, lecz przerwał Mu Tye Dillinger, który chciał porozmawiać o nowym systemie (Top 10). Nagle odepchnął Go Baron Corbin, który chce title shota. Shane zatwierdza więc pojedynek obu zawodników.

Dostajemy kilka zdjęć ze zwycięstwa Asuki i debiutu Rondy Rousey na Royal Rumble. W ringu pojawia się Charlotte, która mówi, że jest dumna z tego, co zrobiły Jej koleżanki i po raz pierwszy pożałowała, że jest mistrzynią i nie mogła uczestniczyć w tej historycznej walce. Przerywa Jej The Riott Squad i dochodzi do brawlu. Ruby wykonuje Riott Kick i udaje się wraz z koleżankami na rampę. Nagle rozbrzmiewa muzyka… Carmelli! Miss Money in The Bank wbiega do ringu przy asyście sędziego, który podaje konferansjerowi walizkę. W tym momencie Carmella próbuje zaatakować Charlotte, lecz ta robi unik i Carmella trafia w sędziego, który nie jest w stanie zatwierdzić walki. Carmella bierze więc walizkę i udaje się na backstage.

Singles Match: Baron Corbin pokonał Tye’a Dillingera

Aiden English śpiewa piosenkę, w której Rusev zostaje mistrzem US.

Tag Team Match: Benjamin i Gable pokonali Breezango

Tag Team Match: Shinsuke Nakamura i AJ Styles pokonali Kevina Owensa i Samiego Zayna

Podczas pojedynku doszło do sprzeczki między Zaynem, a Owensem, przez co ten drugi został sam w ringu, gdzie rozpoczęła się wręcz egzekucja. Nakamura przypiął Owensa po wykonaniu Kinshasy.

Po walce, na backstage’u Sami Zayn rozmawiał z Renee Young. Sami stwierdził, że to nie zakończy Jego przyjaźni z Owensem, ale chce wreszcie zdobyć jakiś tytuł, których Owens już ma przecież wiele.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *