WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NAJLEPSZA WALKA NXT, PRAWDOPODOBNE MIEJSCE WRESTLEMANII 35.

Dave Meltzer z „Wrestling Observer Newsletter” ocenił walkę Andrade „Cien” Almasa, pomiędzy Johnym Gargano, na NXT TakeOver Philadelphia na 5 gwiazdek. Jest to dość ciekawa informacja, ponieważ walki z taką oceną zdarzają się naprawdę raz na kilka lat. Przypomnijmy, że walka trwała 33 minuty, co nie dziwi, ponieważ była main-eventem tego TakeOveru. Ze starcia zwycięzko wyszedł Almas, ale po tej walce nie mogłem uwierzyć jak wysoki trzymała ona poziom. Według niektórych walkę tą można mianować nawet najlepszą walką z całego brandu NXT! Dajcie znać czy zgadzacie się z opinia Dave’a, czy może wręcz przeciwnie?

 

Robbie Fox z barstoolsports napisał na swoim twitterze taką wiadomość: 

Wrestlemania 35 odbędzie się znów na Metlife stadium w New Jersey (promowane jako Nowy Jork). Filadelfia i Detroit to drugorzędni kandydaci, ale powiedziano mi, że NY ma już zawartą umowę.

Dla przypomnienia. Na tej arenie odbyła się Wrestlemania 29. Jesteśmy ciekawi czy te informacje zostaną potwierdzone, ale jedno jest pewne chyba każdy chciałby polecieć właśnie do New Jersey, na największe Wrestlingowe widowisko! 

1 thought on “NAJLEPSZA WALKA NXT, PRAWDOPODOBNE MIEJSCE WRESTLEMANII 35.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *