WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BOOKER T WYZYWA COREYA GRAVESA NA POJEDYNEK, NOWY IMPACT GLOBAL CHAMPION!

 

– W zeszłym tygodniu doszło do zmiany na posadzie komentatora RAW. Jonathan Coachman zastąpił w tej roli Bookera T, który komentował na czerwonej tygodniówce od 2015 roku. WWE poinformowało, że zostanie on w federacji i będzie m.in. pracował przy Kickoff’ach, pełnił rolę ambasadora WWE. Podczas swojego podcastu „Heated Conversations” Booker T mówił o swoim oddaleniu z miejsca komentatorskiego i obwinił właśnie Coreya Gravesa za tą sytuacje:

„Każdy zna moją reputację, mam na myśli, że bałaganisz w moim „green” to teraz mój „green” jest zepsuty. Nadchodzi WrestleMania, prawda? Jest jeszcze miejsce na jeszcze jeden mecz na WrestleManii. W tej chwili na moim show, wyzywam Coreya Gravesa do walki. Nie walka. Nie pre-show, ani nic w tym stylu. Wyzywam Coreya Gravesa na wojnę. Rozmowa faceta z facetem. Mano-a-mano. Ty i ja.”

– Na ostatniej tygodniówce Impact Wrestling doszło do zmiany posiadacza Impact Global Championship. Do federacji powrócił znany wszystkim Austin Aries i wyzwał byłego już mistrza Drake’a na pojedynek. Jest to drugi raz, gdy Aries zdobywa to trofeum. Drake był posiadaczem tego pasa od sierpnia ubiegłego roku, gdzie pokonał rywali w 20-man Gauntlet for the Gold matchu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *