WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ETHAN CARTER III O SWOIM ODEJŚCIU Z IMPACT WRESTLING, CZEMU REY MYSTERIO NIE PODPISAŁ KONTRAKTU Z GFW? DEBIUT EMMY W RING OF HONOR!

 

– Były Grand Champion Impact Wrestling – EC3 udzielił krótkiego wywiadu dla Newsweek’a. Podczas rozmowy wyjawił on, czemu postanowił rozwiązać kontrakt ze swoim byłym pracodawcom, jakim był Impact Wrestling. Jego słowa brzmiały następująco:

„Moja decyzja dot. opuszczeniu GFW nie miała nic wspólnego z ich sprawami finansowymi oraz wszystkim, co związane ze mną. Chciałbym siebie sprawdzić w czymś nowym. Opuszczenie federacji było bardzo trudną decyzją, ponieważ miałem sześć miesięcy na bardzo lukratywnym i przyjaznym dla mnie kontrakt. Zarząd spełnił tę umowę i zawsze traktował mnie z najwyższym szacunkiem jako biznesmena, jak i osobę. ”

 

– PWinsider.com podało informacje, dlaczego rozmowy pomiędzy Impact Wrestling a Reyem Mysterio zakończyły się fiaskiem. Przedstawiciele wynegocjowali z Mysterio umowę, która miała zapewnić występy w federacji, oraz zostały poczynione ustalenia dotyczące podróży. Jednak gdy Konnan, który reprezentuje Mysterio, zaangażował się w sfinalizowanie warunków umowy, lecz coś poszło nie tak. Doprowadził on do tego, że umowa nigdy nie została sfinalizowana i podpisana. Chociaż Impact miał nadzieję, że uda mu się zatrudnić Reya na kwietniowe tapingi, ale jego występ w Royal Rumble oraz podpisanie kontraktu z NJPW, sprawia, że udział w GFW wydaje się teraz nieprawdopodobny.

 

– Tenille Dashwood, znana ze swoich wcześniejszych występów w WWE z pseudonimem Emma, zadebiutowała w Ring of Honor na sobotnim Honor Reigns Supreme jako finalistka turnieju Women Of Honor. Dashwood dołącza do Brandi Rhodes, Jessie Brooks, Karen Q, Kelly Klein, Madison Rayne, Mandy Leon, Deonna Purrazzo, Sumie Sakai, Holidead, Jenny Rose, Stacy Shadows, HZK, Kagetsu, Hany Kimury i Mayu Iwatani. Wszystkie te zawodniczki wezmą udział w finałach turnieju o pas Women of Honor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *