WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PAIGE O ELIMINATION CHAMBER KOBIET, AKTUALIZACJA NIECHLUBNEGO REKORDU CURTA HAWKINSA, MIXED MATCH CHALLENGE!

 

– Pierwsza w historii walka Elimination Chamber kobiet już za tydzień. W walce udział wezmą Mandy Rose, Sonya Deville, Mickie James, Sasha Banks i Bayley oraz obecna WWE RAW Women’s Champion – Alexa Bliss. Paige zakomunikowała wszystkim, że to właśnie jej stajnia Absolution wyjdzie zwycięsko z tego starcia:

Absolution jest tutaj i dzieli nas tylko o tydzień od Elimination Chamber. Teraz liczby są na naszą korzyść, ponieważ jedna z moich kobiet wyjdzie z Raw Women’s Championship, niezależnie od tego, czy jest to najniebezpieczniejsza kobieta w rosterze Raw, Sonya Deville, czy też „Złotą Bogini ” Mandy Rose. Do zobaczenia za tydzień.

 

– Curt Hawkins powrócił do federacji po pobycie w Total Nonstop Action Wrestling 21 lipca 2016 roku. Został dodany do niebieskiej tygodniówki. Od swojego powrotu przegrywał swoje walki regularnie, aż do 8 listopada 2016 roku, gdzie nieoczekiwanie wygrał swoje starcie z Apollo Crews’em. Od tamtej walki po dziś dzień nie wygrał on żadnej walki i jego „rekord” wynosi 0-175. Po swojej ostatniej porażce Curt myśli nawet o napisaniu książki, którą zatytułowałby „Reverse Goldberg: The Curt Hawkins Story”.

 

– W tym tygodniu podczas Mixed Match Challenge doszło do starcia Bayley i Eliasa z Laną i Rusevem. Ta druga para wygrała starcie i jest bliżej zgarnięcia nagrody, którą będą musieli przeznaczyć na cel charytatywny. W ćwierćfinale dojdzie do następujących starć: Finn Balor i Sasha Banks vs. The Miz i Asuka, Braun Strowman i Alexa Bliss vs. Jimmy Uso i Naomi, a na koniec Rusev – Lana kontra zwycięzcy ze starcia Nia Jax i Apollo Crews vs. Bobby Roode i Charlotte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *