WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 21.02.2018 – WYNIKI

  • Velveteen Dream pokonał No Way Jose

Był to przeciętny opener. Starcie Mid- Cardera z Low Mid – Carderem. Bywało lepiej, ale i bywało też gorzej. Chyba każdy spodziewał się zwycięstwa Dream’a, ponieważ No Way Jose dawno nie pokazywał się na tygodniówkach. Podsumowując, to może być Szansa dla Velveteen’a to ciekawej kariery w NXT.

  • Nikki Cross pokonała Vanesse Borne

Walka była bardzo, ale to bardzo jednostronna. Nikki Cross rozwaliła swoją rywalkę. Vanessa w swojej artylerii miała kilka kontr, ale to nie starczyło by pokonać Nikki Być może to Cross w Nowym Orleanie stanie twarzą w twarz z Ember o pas? Przekonamy się tego w najbliższym czasie.

  • Andrade „Cien” Almas pokonał Johnny’ego Gargano – Andrade „Cien” Almas stałym Mistrzem NXT, Johnny Gargano opuszcza NXT.

To było wielkie widowisko. Na samym początku mogliśmy się spodziewać, co nas czeka. Na gali w Filadelfii dostaliśmy niezły pokaz. Tutaj również, ale z mniejszymi zdarzeniami. Na początku walki, kobiety rzuciły się na siebie i zniknęły nam z kamer. Wszystko szło po myśli Johnny’ego, ale niestety sędzia oberwał. Do ringu wszedł, były Tag Team partner Gargano, Tomasso Ciampa. Uderzył swojego wroga kulą ortopedyczną w plecy i zwycięstwo zgarnął Almas. Fani ciepło pożegnali Gargano z NXT. Czuję, że pójdzie on na 205 Live, co mnie boli. Jak wy sądzicie? Pochwalcie się w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *