WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PAUL HEYMAN WPROWADZI WIELKĄ GWIAZDĘ DO WWE HOF, POWODY OBECNOŚCI DDP NA RAW I WIĘCEJ!

Jak informuje serwis „Wrestling Observer Newsletter” Paul Heyman ma wprowadzać wielką gwiazdę do tegorocznego Hall of Fame. Mowa oczywiście o Goldbergu. Jest to bardzo kontrowersyjny wybór ze strony WWE, bo jak pamiętamy Goldberg nie tak dawno temu prowadził feud z Brockiem Lesnarem, którego Paul Heyman jest menadżerem. Pamiętajmy jednak, że są to jedynie plotki i nie należy się bardzo w to zagłębiać, ale mówi się, że w każdej plotce jest zairenko prawdy. Jak myślicie jak będzie w tym przypadku?

 

Tak jak pamiętacie wspominaliśmy wam, że „Diamond Dallas Page” czyli WWE Hall of Famer pojawi się na ubiegłotygodniowym RAW. Pytaliśmy się was również, w jakiej roli chcielibyście go zobaczyć. Niestety nie pojawił się On na samej gali i nie był On widoczny dla publiczności, ale Bayley na swoim twitterze opublikowała nam taki wpis: 

DDP był tam, aby pomagać w nagrywaniu nowego DVD od WWE pod tytułem „Unreleased Matches”, które będziemy mogli obejrzeć już w tym roku.

 

The Miz za pośrednictwem swojego twittera zamieścił następujący wpis o Elimination Chamber matchu:

Demony, Potwory, Supermeni, Kingslayerzy i cokolwiek czym jest Elias…

Jedyną osobą która wygra Elimination Chamber będe ja!

Oczywiście jest to typowe, słowne umacnianie pozycji, ale dajcie znać czy widzicie Mizanina jako przyszłego rywala Brocka Lesnara o pas Universal?

Galę Elimination Chamber jak i wszystkie tygodniówki możecie obejrzeć na naszej stronie NA ŻYWO w zakładce z transmisjami. Zapraszamy do oglądania! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *