WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ELIMINATION CHAMBER 2018 – TYPY REDAKCJI I LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO!

  • Przypominamy, że są to tylko typy Naszych redaktorów i nie każdy musi się z nimi zgadzać.

Całą galę Elimination Chamber możecie obejrzeć NA ŻYWO na naszej stronie w zakładce z transmisjami.

Zachęcamy również do obstawiania meczów w naszym typerze!

Tag Team Match: Balor Club (Luke Gallows & Karl Anderson) vs. The Miztourage (Bo Dallas, Curtis Axel)

Jakub Bobiński: Ostatnio Gallows & Anderson dostali bardzo duży push. Moim zdaniem federacja nie zaprzepaści ich szansy i dlatego to oni powinni wygrać tę walkę.

Bartek Szewczyk: Typowy mecz na rozgrzanie publiczności. Stawiam na zwycięstwo Gallowsa i Andersona, ale jak to w kickoffach bywa WWE może nas zaskoczyć.

Michał Orlikowski: Stawiam na zwycięstwo The Miztourage. Liczę na ingerencję The Revival i w ostateczności przegraną Balor Clubu.

Jakub Bobiński: Balor Club

Bartek Szewczyk: Balor Club

Michał Orlikowski: The Miztourage

One on One match: „Woken” Matt Hardy vs. Bray Wyatt

Jakub Bobiński: Wygra Woken Matt Hardy, ponieważ federacja dopiero stworzyła ten gimmick i raczej Hardy nie przegra z byłym mistrzem WWE Bray’em Wyattem.

Bartek Szewczyk: Stawiam na wygraną „Wokena”, ponieważ stworzył ostatnio ciekawy gimmick i nie chciałbym aby WWE zmarnowało jego potencjał.

Michał Orlikowski: Zdecydowanie postawię na zwycięstwo Matta. Po porażce na 25-leciu Raw, Hardy po prostu musi się odgryźć.

Jakub Bobiński: „Woken” Matt Hardy

Bartek Szewczyk: „Woken” Matt Hardy

Michał Orlikowski: „Woken” Matt Hardy

RAW Tag Team Championship match: The Bar (c) (Sheamus i Cesaro) vs. Titus Worldwide (Titus O’Neil i Apollo) /w Dana Brooke

Jakub Bobiński: The Bar raczej obronią pasy Tag-Team RAW, ponieważ nagle nie przegrają z Jobberami. Chociaż kto wie? Może ponownie zobaczymy coś podobnego jak na Roadblock 2016 i to Titus Band wyjdą z tego zwycięzko.

Bartek Szewczyk: Walka zupełnie mi obojętna, aczkolwiek postawię tutaj na wygraną The Baru. Nie wiem, jakoś nie widzę Titus Worldwide’u jako mistrzów RAW.

Michał Orlikowski: Stawiam na zwycięstwo The Bar, ponieważ sądze, że Titus i Apollo są zbyt mało promowani, a ich zwycięstwo na ostatnim RAW było jedynie lekkim nieporozumieniem.

Jakub Bobiński: The Bar

Bartek Szewczyk: The Bar

Michał Orlikowski: The Bar

One on One match: Asuka vs. Nia Jax (jeśli Nia Jax wygra, zostanie dołączona do walki o WWE Raw Women’s Championship na Wrestlemanii) 

Jakub Bobiński: Chyba każdy wie, dlaczego stawiam na Asuke. Federacja ewidentnie stawia na jej Streak, przez to raczej nie przegra walki z Nią Jax.

Bartek Szewczyk: Oczywista oczywistość. Asuka od tak nie straci swojego streaku, dlatego stawiam na jej zwycięstwo i konflikt z Alexą na Wrestlemanii.

Michał Orlikowski: Wiadomo, żę niepokonana do Wrestlemanii zostanie Asuka, dlatego nie będe się tutaj rozwodził i po prostu postawię na nią.

Jakub Bobiński: Asuka

Bartek Szewczyk: Asuka

Michał Orlikowski: Asuka

Elimination Chamber Match kobiet o pas WWE Raw Women’s championship:  Alexa Bliss (c) vs Bayley vs Sasha Banks vs Sonya Deville vs Mandy Rose vs Mickie James

Jakub Bobiński: Stawiam na zwycięstwo Sashy Banks, ponieważ ma Ona przejść w niedalekiej przyszłości Heel Turn, co zakończyłoby się jej feudem z Bayley, a w przyszłości wielką walką na samej Wrestlemanii.

Bartek Szewczyk: Będę trochę rozważniejszy niż Kuba i postawię na obecną mistrzynię kobiet RAW – Alexę Bliss. Może ona stworzyć team z Mickie James i eliminować kolejno zawodniczki, ale po tym Alexa odwróci się od niej przypinając ją, wygrywając tym samym pierwszy w historii Women’s Elimination Chamber Match.

Michał Orlikowski: Sonya i Mandy nie mają szans. Bayley i Banks również odpadają ze względu na swoją przyszlą rywalizację. Zostają dwie zawodniczki: Alexa Bliss i Mickie James. Mam przeczucie, że Mickie wygra i zobaczymy Ją z rekordem na Wrestlemanii, ale z czystego rozsądku postawię na Alexę.

Jakub Bobiński: Sasha Banks

Bartek Szewczyk: Alexa Bliss

Michał Orlikowski: Alexa Bliss

Elimination Chamber mężczyzn – #1 Contenders Match o pas WWE Universal: John Cena vs Roman Reigns vs Seth Rollins vs Braun Strowman vs The Miz (nr 1) vs Finn Bálor vs Elias (nr 7)

Jakub Bobiński: Elias jest jedną z najciekawszych aktualnie postaci na RAW, więc dlaczego go nie dać jako zwycięzcę? Oczywiście, w walce mamy takie gwiazdy jak Cena czy Roman, a w dodatku każdy myśli o walce Reigns vs Lesnar, ale co jeśli Elias wykorzysta swoją sytuację, i to, że do ringu wchodzi jako 7. Braun Strowman byłby wyeliminowany, a w ringu pozostał by wykończony Roman i lider Balor Club. Elias miałby duże szanse na wygraną w takiej sytuacji, więc dlatego mój typ idzie na niego. WHO WANTS TO WALK, WITH ELIAS?

Bartek Szewczyk: No i nadeszła pora na ten mecz, na którym niby wiem na kogo postawić a z drugiej strony patrząc na ostatnie bookingi to nie do końca. Stawiam na Romana Reignsa, zresztą tak jak większość. Walka o pas Universal z Lesnarem na WMCE, a po niej feud z Rollinsem. Czyż to nie byłaby wymarzona rywalizacja? Pożyjemy-zobaczymy.

Michał Orlikowski:  Nie będę tutaj szedł jakimś fantasy bookingiem i postawię na Reignsa. Przegrał w Gauntlet Matchu już w pierwszej  walce, ale pewnie było to tylko dlatego, by wzbudzić emocje.

Jakub Bobiński: Elias

Bartek Szewczyk: Roman Reigns

Michał Orlikowski: Roman Reigns

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *