WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PLANY DLA KEVINA OWENSA I SAMIEGO ZAYNA, BROCK LESNAR NA PONIEDZIAŁKOWYM RAW!

Jak wiemy Kevin Owens i Sami Zayn ostatnio połączyli siły tworząc Tag team. Wiemy również iż zmierzą się na Fastlane z AJ Stylesem, Baronem Cobinem i Dolphem Zigglerem w Fatal 5 wayu o pas WWE Championship. Zapewne żaden z tej dwójki nie wyjdzie z tego zwycięsko, ale interesują nas bardziej ich plany na Wrestlemanię. Jak podaje serwis „Wrestling Observer” WWE ma przygotowane dwa scenariusze dla ich osób. Pierwszym jest walka tag teamowa na Wrestlemanii 34 z The Usos o pasy Tag Team Smackdown i zgarnięcie ich, drugim natomiast bardziej prawdopodobnym jest ich kłótnia co skutkowałoby feudem kończącym się na wyżej wymienionej Wrestlemanii 34. Gdyby miało dojść do ich feudu to już w najbliższym czasie, ponieważ już za miesiąc startuje sama WMKA. Dajcie znać w jakiej roli widzicie tę dwójkę. 

 

Menedżer Brocka Lesnara-Paul Heyman na twitterze zamieścił taki oto wpis: 

Mówi On tam, że Lesnar będzie miał coś do powiedzenia na poniedziałkowym RAW w Anaheim zwycięzcy Elimination Chamber Matchu. Jesteśmy ciekawi co będzie miała do powiedzenia „Bestia”.

 

Przypominamy, że już w tę niedzielę odbędzie się Elimination Chamber, które możecie obejrzeć w naszej zakładce NA ŻYWO. Kickoff ma się zacząć o godzinie 00:00, a gala główna o 01:00. Zapraszamy również do zapoznania się z KARTĄ WALK tej gali, oraz postawienia zakładów w TYPERZE.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *