WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 26.02.2018 – WYNIKI

Show toczyło się głównie wokół dwóch rywalizacji. Pierwsza na linii Reigns/Lesnar i druga pomiędzy Triple H i Stephanie McMahon a Rondą Rousey i Kurtem Anglem.

Alexa Bliss i Mickie James dyskutowały na temat innych kobiet w Elimination Chamber match oraz o przerwaniu serii zwycięstw Asuki na WrestleMani. Po tych słowach Asuka pojawiła się w ringu. Alexa opowiadała że Asuka nie jest zdrowa i skrytykowała jej angielski. Nia Jax dołączyła do Bliss i James, by razem z nimi zaatakować Asukę. Na pomoc przybyły Bayley i Sasha Banks co doprowadziło do pierwszego pojedynku.

Asuka, Bayley i Sasha Banks pokonały Alexe Bliss, Nia Jax, oraz Mickie James

Asuka zmusiła James do poddania po zapięciu armbaru. W ciągu meczu Banks chciała zmienić się z Bayley, która odeszła z narożnika

John Cena wypowiedział się co będzie robił na WrestleMani. Po przemowie o swojej porażce, rzucił wyzwanie Undertakerowi lecz następnie stwierdził że ta walka jest niemożliwa. Po tych słowach powiedział że zmierza na SmackDown z nadzieją znalezienia sobie przeciwnika.

Bray Wyatt vs. Heath Slater

Mecz się nie rozpoczął ponieważ Bray rozprawił się z Rhyno oraz Slaterem przed walką. Po „walce” Bray stwierdził że to jeszcze nie koniec i jeszcze się spotkają.

The Miz pojawił się w ringu i zaczął wyzywać Kurta jednocześnie mówiąc o czasie swojego panowania mistrzowskiego. Miz był także zły na GM za sposób szukania przeciwnika na WrestleMani. Po tym wszystkim Miz powiedział że pokona każdego kto wstawi się w ringu. Na wyzwanie odpowiedział Seth Rollins.

Seth Rollins pokonał The Miza

Rollins wygrał po wykonaniu frog splash. Po walce Finn Balor przybył na swoją walkę z Mizem.

Finn Balor pokonał The Miza

Kiedy uderzono w gong Miztourage zaatakowało Balora. Na pomoc Finnowi przybyła reszta Balor Clubu. Na zaistniałą sytuacje odpowiedział Kurt Angle. Zrestartował walkę i wyrzucił Balor Club oraz Miztourage z okolic ringu. Dodał także że jeśli ta walka będzie bez zwycięscy Miz nie pojawi się na WrestleMani. Właściwa walka zakończyła się po wykonaniu Coup de Grace przez Balora.

Seth Rollins po walce Miza i Balora miał wywiad na którym powiedział że chce walczyć z Mizem o mistrzostwo interkontynentalne na WrestleMani.

Roman Reigns chciał się spotkać z Brockiem twarzą w twarz, lecz Brock nie wstawił się na RAW. Wtedy Roman powiedział w jego kierunku: „You’re entitled piece of crap who hides behind his contract”. Następnie powiedział że wszyscy w szatni z powodu nieobecności Brocka nie szanują lub boją się Mistrzostwa Universal.

The Bar pokonało Titus Worldwide

Był to two out of three falls match o mistrzostwo tag team. Pierwsze zwycięstwo zdobył Sheamus po wykonaniu Brogue Kick na O’Neilu. Drugie zwycięstwo zdobył Cesaro po wykonaniu double team led na Apollo. Po walce The Bar mieli wywiad.

Braun Strowman pokonał Eliasa

Strowman wygrał ponieważ Elias został zdyskwalifikowany za użycie gaśnicy na Strowmanie. Po chwili bijatyki Elias uciekł z areny.

Triple H i Stephanie McMahon przybyli do ringu by się skonfrontować z Rousey. Na początku Stephanie chciała przeprosin o Kurta Angla. Na te słowa odpowiedziała sama Rousey, by zostać zatrzymana przez GM. Kurt powiedział że na Elimination Chamber kłamał i przeprasza. Rousey nie przeprosiła i jeszcze sama domagała się przeprosin za uderzenie na EC. Kiedy usłyszała przeprosiny Triple H uderzył Kurta i razem ze swoją żoną opuścili ring.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *