WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 27.02.2018 – WYNIKI

Tak jak zapowiedział – John Cena pojawia się na Smackdown, oczywiście przy chantach „John Cena Sucks” Jasiek zaczyna od stwierdzenia, że tylko jedna osoba ma zagwarantowaną walkę na Wrestlemanii – tą osobą jest Shinsuke Nakamura. Cena zgłasza swoją kandydaturę do walki o mistrzostwo na Fastlane. W tym momencie pojawia się Shane McMahon. Cena stwierdza, że Jego obecność w tej walce jest świetnym pomysłem. McMahon odpowiada, że Smackdown to miejsce dawania szans, jednakże… pojawia się Daniel Bryan! GM Smackdown ogłasza, że Cena zmierzy się z… AJ Stylesem! Zdezorientowany Cena wychodzi na zaplecze, a fani skandują „Yes!”.

Dostajemy potwierdzenie walki, która odbędzie się za chwilę: Sami Zayn zmierzy się z Baronem Corbinem.

Singles Match: Baron Corbin vs. Sami Zayn /w Kevin Owens

Panowie zaczynają od zwarcia, z którego oczywiście zwycięsko wychodzi Corbin. Zaczyna się ucieczka Zayna z ringu, jednak gdy dobiega ona końca, nadziewa się na mocny shoulder block. Walka przenosi się poza ring, gdzie Zayn na uderza twarzą Corbina w stół komentatorski. Corbin wchodzi do ringu, a Zayn próbuje akcji z lin, jednak potężny podbródkowy hamuje Jego zapędy. Były US Champion wychodzi z kwadratowego pierścienia i wpycha Zayna w barierki, bierze rozbieg, lecz Zayn wykonuje ładny Back Body Drop, po którym Corbin ląduje za barierkami. Zayn wyprowadza kilka prostych i walka przenosi się do ringu, gdzie Sami utrzymuje przewagę prostym duszeniem. Corbin wpycha go w narożnik i próbuje wejścia barkiem, jednak Zayn odsuwa się i Lone Wolf trafia prosto w metalowy słupek. Zayn wchodzi na trzecią linę i próbuje akcji wysokiego ryzyka, jednak Corbin łapie go w locie i wykonuje potężny Backbreaker. Corbin wynosi rywala na bark, jednak ten sprytnie schodzi z niego i popycha do narożnika. Baron w swoim stylu omija go wychodząc z ringu, a gdy wraca wykonuje charakterystyczny dla siebie Clothesline. Corbin podnosi Zayna, lecz otrzymuje mocny łamacz szczęk. Wściekły były pięściarz bierze rozbieg, jednak Zayn naciąga liny i Corbin ląduje ponownie poza ringiem. Zayn próbuje skoku, jednak Corbin łapie go w locie i potężnie uderza jego twarzą o stół komentatorski. Wracamy do ringu, gdzie Zayn wykonuje kapitalne Tornado DDT. Próba przypięcia, lecz nic z tego. Nagle pojawia się Ziggler, który wykonuje Superkick na Owensie! Zdekoncentrowany Zayn otrzymuje End of Days. Próba przypięcia: 1… 2… 3! Corbin wygrywa!

Zwycięzca: Baron Corbin

Po walce w ringu pojawia się Ziggler, który wykonuje Zig-Zag na Corbinie!

Na zapleczu Owens i Zayn spotykają Shane’a McMahona i zbulwersowani pytają czy widział, co się przed chwilą stało. Shane mówi tylko jedno słowo – „nope!”.

Singles Match: Ruby Riott /w Sarah Logan i Liv Morgan vs. Naomi /w Becky Lynch i Charlotte

Panie rozpoczynają od wymiany łokci, z których zwycięsko wychodzi czarnoskóra zawodniczka. Walka w szybkim tempie, do momentu, kiedy obie zawodniczki wykonują nawzajem Enzuiguri. Naomi dokłada serię kopnięć, a na koniec Dropkick. Zaczyna się przewaga Naomi, która wykonuje kolejne świetne Enzuiguri, tym razem po odbiciu z drugiej liny. Irish Wip od Naomi, jednak Ruby zatrzymuje się i wymierza mocny cios w tył głowy, a następnie Superkick. Naomi próbuje Bulldoga, jednak Ruby popycha ją na narożnik, a następnie dokłada Riott Kick, dzięki czemu odnosi zwycięstwo.

Zwyciężczyni: Ruby Riott

Segment z Fashion Files, The New Day i Ich gościem, który szczerze mówiąc ominąłem, bo nie było w nim nic ciekawego.

Pojawiają się The New Day, którzy mówią, że mają zamiar zachować swoją walkę na Wrestlemanii. Przerywają im The Usos, Zaczyna się wymiana zdań, która prawie wywołuje bójkę, jednak przerywają to wszystko… The Bludgeon Brothers! Harper i Rowan pojawiają się z młotami w dłoniach, a The New Day oraz The Usos opuszczają ring.

Renee Young przeprowadza wywiad z Bobbym Roodem. Przerywa Mu jednak Randy Orton – rywal Rooda na Fastlane. Orton mówi, że tu nie chodzi o Rooda, a o tytuł Stanów Zjednoczonych.

Singles Match: Aiden English /w Rusev vs. Shinsuke Nakamura

Panowie zaczynają technicznie, by któryś z nich mógł uzyskać przewagę nad rywalem. Próba Irish Wipu i to English wychodzi zwycięsko, powalając Nakamurę Sholder Blockiem. Aiden zaczyna pozować, lecz dostaje kopnięcie i całą serię innych akcji strikingowych. Walka przenosi się poza ring, gdzie English otrzymuje jeszcze jedno kopnięcie, lecz wchodzi do ringu. Odwraca uwagę sędziego, a Rusev wykonuje potężny High Kick na Nakamurze, który wręcz nieprzytomny wchodzi do ringu. Po reklamach English wykonuje Spinebuster. Przy próbie kolejnej akcji Nakamura kontruje i wystawia sobie Aidena w narożniku, jednak próba kolana kończy się fiaskiem i Japończyk ląduje kolanem w narożniku. Aiden wykorzystuje sytuacje i wykonuje dość ładne Crossbody. Próba kolejnego ataku, jednak to Nakamura zaczyna cała serię ataków, zakończoną ostatecznie Kinshasą i odliczeniem Englisha do trzech.

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

Po walce od razu pojawia się John Cena, który staje twarzą w twarz z Nakamurą. Obaj pokazują na logo Wrestlemanii XXXIV, a na koniec Cena dodaje „You can’t see me” i udaje się do ringu. Czas więc na walkę wieczoru!

Singles Match (jeśli Cena wygra, zostaje dodany do walki o WWE Championship na Fastlane): John Cena vs. AJ Styles

Zaczynamy! Zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Cena, wyprowadzając łokieć. Krótki Irish Wip, który Cena kończy Shoulder Blockiem. Desperacka próba przypięcia, jednak kończy się ona oczywiście niepowodzeniem. Cena nadal ma inicjatywę i zaczyna duszenie zza pleców. Styles próbuje kontrować, lecz dostaje Tornado DDT. Cena kontroluje dalej pojedynek i wykonuje prosty rzut. Mamy „You Can’t See Me”! Cena dokłada Five Knuckle Shuffle i wynosi Stylesa pod AA, jednak ten chwyta się lin i sam wynosi Cenę, po czym wykonuje potężny Neckbreaker. Próba Styles Clashu skontrowana i Cena wykonuje skuteczną katapultę, po czym dokłada przekombinowany Stunner. Cena wchodzi ze Stylesem na drugą linę z zamiarem wykonania Super AA, jednak Styles skutecznie się broni i wykonuje charakterystyczny Powerbomb. Cena wynosi Stylesa i mocno trzepie Jego twarzą w matę. Próba przypięcia, jednak nic z tego. Wracamy po reklamach, gdzie Cena wykonuje potężny Clothesline. Próbuje dalej ataku, jednak Styles hamuje Go Enzuiguri, dokłada jeszcze Styles Clash, jednak Cena odkopuje. Nagle Cena wykonuje AA! Próba przypięcia, jednak nic z tego. Wracamy po reklamach, gdzie Styles próbuje akcji wysokiego ryzyka, jednak nie trafia, a Cena próbuje przypięcia, a gdy się to nie udaje przechodzi do STF! Styles sprytnie jednak przekręca się, przez co Cena jest liczony, lecz tylko do dwóch. Jasiek bierze rozbieg, lecz trafia w narożnik. Styles wychodzi na krawędź ringu i… Phenomenal Forearm! Próba przypięcia: 1.. 2…, lecz Cena odkopuje. Próba 450 Splashu, jednak Cena wystawia kolana i wykonuje AA! Zamiast przypinać, wynosi ponownie mistrza WWE na barki, jednak ten łapie się lin i wychodzi za ring. Tam Cena próbuje ataku, jednak Styles odsuwa się, a Cena ląduje na schodkach. Styles ma pretensje, że sędzia nie rozpoczął liczenia na dyskwalifikacje, a Cena wykorzystuje to i mamy Attitude Adjustment na stół komentatorski! Styles próbuje wrócić do ringu, co chwilowo przeszkadza Mu zrobić jeden z patologicznych fanów. Styles jednak zdąża i tuż po powrocie do ringu wykonuje Calf Crusher! Cena wydostaje się i mamy kolejne AA! 1… 2… 3! Cena dołącza do walki na Fastlane!

Zwycięzca: John Cena

Po walce rozbrzmiewa muzyka Kevina Owensa, lecz zza pleców Cenę atakuje Baron Corbin! Do ataku dołączają Owens i Zayn, biorąc się też za Stylesa. Nagle pojawia się Dolph Ziggler! Superkick dla Corbina i Zayna! Styles, Ziggler i Cena stają obok siebie, lecz nagle Ziggler uderza potężnie Stylesa, aż ten wypada z ringu! Ziggy odwraca się, lecz otrzymuje AA! Widokiem świętującego Ceny kończymy Smackdown Live!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *