WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POWER RANKINGS MĘŻCZYZN 04.03.2018r.

POWER RANKING OD WRESTLEONE POWRACA!!! Zmieni się jednak jego forma, ponieważ zostanie podzielony na część damską, która będzie pojawiać się w czwartki, natomiast męska w niedzielę, bądź sobotę. Nie ma co przedłużać, więc startujemy.

10. Dolph Ziggler

 

Mimo, iż Show Off nie stoczył żadnej walki, to pomógł on wygrać Baronowi z Samim, a po walce Styles vs. Cena uratował ich obu przed KO, Zayn’em i Corbin’em. Kiedy wydawało się, że AJ, John i Dolph będą świętować, zaatakował także Phenomenal One’a, lecz sam zainkasował AA od Ceny.

9. Finn Balor

Nie odegrał on dużej roli na Elimination Chamber, zostając wyeliminowanym przez Brauna Strowmana. Natomiast na RAW stoczył walkę z The Mizem. Na początku walki zaatakowali go pomocnicy Miza, lecz na pomoc przybiegli bracia z The Clubu. Walka została wznowiona jednak już bez pomocników jednego bądź drugiego. Balor wygrał walkę po swoim Coup de Grace.

8. Seth Rollins

Sytuacja identyczna jak w przypadku Balora, z tym że RAW pokonał The Miza jako pierwszy, kiedy ten był jeszcze w pełni sił i nikt nie pomógł mu w czasie walki.

7. Bray Wyatt

Mimo przegranej walki z Hardym na EC, Bray zajmuje u mnie 7 lokatę. Dlaczego? Po walce zaatakował Matta, wykonując na nim Sister Abigail, lecz nie to dało mu takie miejsce. Na ostatnim RAW miał odbyć walkę z Heathem Slaterem, jednak zaatakował on jego Tag Team partnera – Rhyno. Później rozprawił się także z niedoszłym rywalem. Na koniec powiedział, że to nie koniec jego rywalizacji z Hardym, co pokazało, że ta mroczna postać nie chce dać za wygraną.

6. Killian Dain

Killian zaprezentował się z bardzo dobrej strony pokazując, że nie boi się nawet niepokonanego Aleistera Blacka. Do tego zniszczył Holendra, nie dając mu praktycznie szansy na odpowiedź.

5. Velveteen Dream

Dream mimo przegranej z Aleisterem nie poddaje się i pokonał niedawnego mistrza United Kingdom, czyli Tyler’a Bate’a. Wierze, że jest to mały krok w dobrym kierunku tego zawodnika.

4. Bludgeon Brothers

Eric Rowan i Luke Harper łączą się i rozpadają od dobrych kilku lat. Ostatnio ponownie połączyli siły i na ostatnim SmackDown Live pokazali, że nie boją się nikogo, nawet dwóch dominujących Tag Teamów brandu. Ciekawie było zobaczyć przerażone miny The New Day i The Usos znikających z ringu kiedy tylko dawni partnerzy Wyatta weszli do niego.

3. John Cena

Na Elimination Chamber nie pokazał na co go stać, to fakt. Ale najniższe miejsce na podium John zajmuje dzięki pokonaniu na SmackDown Live AJ Stylesa, dzięki czemu dostał się do matchu o WWE Championship na Fastlane, rozprawieniu się z Dolphem Zigglerem i Phenomenal One’m i wyzwaniu na RAW The Undertakera do walki na Wrestlemanii, lecz sam powiedział, że to niemożliwe. Mam jednak nadzieję, że to tylko część story i Deadman ostatecznie stanie do swojej ostatniej walki z liderem Cenation na największej ze scen.

2. Braun Strowman

Dlaczego ta osoba zajęła tak wysokie miejsce? Chyba nie trzeba mówić. Zapracował na to eliminując 5 zawodników podczas EC Matchu, co jest rekordem. Po pojedynku zniszczył Romana Reignsa. Na ostatnim RAW podczas pojedynku z Eliasem został zaatakowany przez niego gaśnicą. Mimo to ten nie dał za wygraną i próbował dopaść gitarzystę, co niestety mu się nie udało.

1. Roman Reigns

Tak wiem, wielu z was zjedzie mnie za to, że Reigns zajął 1 miejsce, ale po pierwsze to moje zdanie, a po drugie to on wygrał EC i jedzie na Wrestlemanię. Ktoś może powiedzieć, że Braun powinien wygrać dzisiejszy ranking, bo on wyeliminował wszystkich oprócz Romana. No właśnie poza Reignsem. Zawiodłem się, ponieważ liczyłem na face-to-face z Brockiem Lesnarem, a sam Big Dog nie wygłosił wspaniałego proma.

Mam nadzieję, że ten ranking przypadnie wam do gustu. Piszcie w komentarzach kogo byście do niego dodali, a kogo usunęli. Nie zapomnijcie o Fastlane, które odbędzie się w nocy z 11 na 12 marca,które będziecie mogli obejrzeć w zakładce NA ŻYWOSerdecznie zapraszamy.

 

1 thought on “POWER RANKINGS MĘŻCZYZN 04.03.2018r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *