WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DEBIUT GWIAZDY W NXT, OŚWIADCZENIE RICHA SWANNA I WIĘCEJ!

Na ostatnim live-evencie od NXT miało miejsce ciekawe zdarzenie. Mianowicie swój ringowy debiut na żółtej tygodniówce zaliczył EC3. Dokładnie tak. Zawodnik zapowiadany bardzo długo wreszcie zaliczył swój upragniony debiut. Dla nas oznacza to tyle iż NXT stanie się jeszcze bardziej emocjonalne. Dla niewtajemniczonych Ethan Cartner był jedną z gwiazd Impact Wrestlingu. Dajcie znać czy cieszycie sięz jego debiutu.

 

Na ostatniej żółtej tygodniówce WWE zaprezentowało nowy tytuł dla brandu XNT. Ma to być NXT – North American Championship (odpowiednik Intercontinental Champ i US Champ). Walka o ten tytuł odbędzie się na NXT TakeOver w Nowym Orleanie na dzień przed Wrestelmanią. Skład tego pojedynku prezentuje się następująco: Adam Cole, Killain Dain, Lars SullivanVelveteen Dream, Ricochet oraz wcześniej wspomniany EC3. Dajcie znać kogo chcielibyście zobaczyć z tym pasem. Czekamy na wasze odpowiedzi!

 

Oskarżony o przemoc-były zawodnik 205 Live-Rich Swann wydał ciekawe oświadczenie. Pamiętacie jak wspominaliśmy, że Swann był widziany na zapleczu Lucha Undergrounds? Spekulacje potwierdziły się i Rich oznajmił za pomocą swojego twittera, iż wystąpi On rzeczywiście w wyżej wspomnianej gali, ale po tych występach (na które jest zabookowany) zakończy karierę, co oznacz zerowe szanse na powrót do WWE. Jest to bardzo szokująca informacja zważywszy na to, że ten czarnoskóry zawodnik występuje w ringu zaledwie od 10 lat.

 

Dwie gwiazdy kobiecej dywizji NXT zostały zwolnione z federacji. Mowa jest tu o ćwierćfinalistce turnieju Mae Young Classic – Abbey Laith oraz kobiecie, co do której chodziły słuchy, że będzie Siostrą Abigail czyli Sage Beckett. Obie nie występowały często w programie NXT, więc przyczyną może być brak pomysłu federacji na ich postacie, czyli podobnie jak niedawno było z Summer Rae i Emmą.

 

Przypominamy o możliwości ogładania tygodniówek i PPV NA ŻYWO w zakładce z transmisjami!

1 thought on “DEBIUT GWIAZDY W NXT, OŚWIADCZENIE RICHA SWANNA I WIĘCEJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *