WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZMIANY WŁAŚCICIELI PASÓW MISTRZOWSKICH W IMPACT WRESTLING, PIERWSI ZAWODNICY OGŁOSZENI DO IMPACT WRESTLING VS LUCHA UNDERGROUND!

 

– W czwartek odbyła się tygodniówka Impact Wrestling – Crossroads. Podczas tego eventu poznaliśmy dwóch nowych mistrzów.

Pierwsza z tych dwóch walk odbyła się pomiędzy Impact X Division Championem Taiji Ishimorim, a Mattem Sydalem. Było to trochę nieoczekiwane starcie, gdyż Matt jest w posiadaniu Grand Championship. Sydal po wykonaniu swojej akcji kończącej, czyli Air Sydal ( Shooting Star Press) przypiął swojego rywala i został podwójnym mistrzem. Włodarze tej federacji widzą w nim jedną z najlepszych gwiazd w GFW.

Kolejną walkę stoczyły Knockoutki. Laurel Van Ness posiadała swój pas mistrzowski od grudnia, gdzie pokonała Rosemary, w finale turnieju o Knockouts Championship. Jedną z uczestniczek tego turnieju była Allie, która dostała teraz swoją indywidualną szansę. TNA Hall of Famerka – Gail Kim widziała w niej duży potencjał i uznała, że jest w stanie zdobyć tytuł. Zgodnie z oczekiwaniami Kim, Allie po wykonaniu Superkicka, pokonała swoją rywalkę i dzięki temu po raz drugi w historii została mistrzynią.

 

– Jak już wcześniej wspominaliśmy, Impact Wrestling i Lucha Underground postanowili zorganizować wspólną galę na WrestleConie. Dzisiaj zostały udostępnione informacje nt. dwóch zawodników, którzy reprezentować będą LU. Będą to Rey Fénix i Penta El 0M. Lucha Underground vs Impact Wrestling odbędzie się 6 kwietnia podczas weekendu WrestleManii.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *