WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

FASTLANE 2018 – ZAPOWIEDŹ

Całą galę WWE Fastlane 2018 będzie można obejrzeć na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO. Kick-Off tej gali rozpocznie się o godzinie 01:00, natomiast gala główna o 02:00 i potrwa mniej więcej do godziny 05.00.

To już ostatnia prosta do największej ze scen. Zapnijcie pasy, bo przed wami „najszybsza” i zarazem ostatnia gala PPV przed Wrestlemanią 34 przeznaczona dla brandu SmackDown Live. Gala swój początek miała w 2015r. i trwa nieprzerwanie do dziś jako ostatnia przed WM. Dzisiejsze wydarzenie będzie odbywało się w Nationwide Arena w Columbus w stanie Ohio.

Ostatnie Raw na tej arenie: 04.07.2016r.

Ostatnie SmackDown na tej arenie: 20.06.2014r.

Ostatnie PPV na tej arenie: Money in the Bank 2015

Oprócz w/w PPV na tej arenie miejsce miały także gale King of the Ring 2002, oraz Bad Blood 2004.

Kick-Off

Becky Lynch & Naomi vs. Natalya & Carmella

Rywalizacja wywiązała się nagle, kiedy to Carmella wraz z Natalyą podczas jednego z epizodów SmackDown Live zaczęły obrażać Irlandkę w mediach społecznościowych. Do tego dodano Naomi i mamy walkę Tag Team’ową Pań. Carmella podczas ostatniej walki pokazała się z dość dobrej strony, ponieważ nie uciekała przed rywalką jak to ma w zwyczaju. Mimo to uważam, że będzie to przeciętne starcie, biorąc nawet pod uwagę, że są to jedne z najbardziej utalentowanych zawodniczek. Wydaje mi się, że ten pojedynek wygrają Natalya i Carmella, ponieważ podbuduje to MS MitB przed jej Cash In’em, który prawdopodobnie nastąpi niedługo.

Przewidywane zwyciężczynieNatalya & Carmella

 


Główna Gala

Shinsuke Nakamura vs. Rusev

Typowy zapychacz, który ma pokazać jak zwycięzca Royal Rumble jest silny. Smuci tylko trochę to, że dają mu Ruseva. Kiedy Fastlane debiutowało w 2015r. Bułgar był niepokonanym mistrzem U.S. pokonującym na tejże gali samego Johna Cenę przez to, że zemdlał po jego Accolade. Lecz po porażce z Liderem Cenation na Wrestlemanii 31, stracił swoją dominację i zaczął przegrywać z kolejnymi zawodnikami. Teraz mamy jego sojusz z Aidenem Englishem w tzw. Rusev Day, które może i jest śmieszne, ale na pewno nie pasuje do tego zawodnika. Wracając to spotka go taki sam los jak jego Tag Team partnera i poniesie porażkę z Nakamurą.

Przewidywany zwycięzcaShinsuke Nakamura

 


Randy Orton vs. Bobby Roode o tytuł United States

Teraz zadajmy sobie najważniejsze pytanie, a mianowicie, czy nowa fryzura Ortona pomoże mu wygrać walkę??? Dobra teraz tak na poważnie. Tytuł U.S. to jedyny tytuł, którego Viper nie miał w swoim dorobku ( Universal jest niejako zastąpieniem dla tytułu World Heavyweight). Identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku Cena’y, tyle, że John nie posiadał nighy tytułu Interkontynentalnego. Mimo, iż The Viper nie posiadał tego tytułu, to raczej na 100% nie zdobędzie go dzisiaj. Jest to za mała gala, a poza tym Roode trzyma ten tytuł za krótko, prędzej spodziewałbym się rewanżu na WM i wtedy Orton mógłby wygrać pas. Nie mówię jednak, że Randy przegra. Wręcz przeciwnie, ale przez dyskwalifikację spowodowaną atakiem Jindera Mahala. Możliwe, że Hindus zaingeruję w tą walkę i zaatakuję jednego bądź drugiego, dzięki czemu Bobby obroni tytuł. Na największej gali roku spodziewam się Triple Threat Matchu pomiędzy Roodem, Ortonem i Mahalem, który mógłby wygrać The Apex Predator.

Przewidywany zwycięzcaRandy Orton (przez DQ)

 


Charlotte Flair vs. Ruby Riot o tytuł SmackDown Women’s

The Riot Squad stał się bardzo dominującym Team’em. Na tyle, żeby pokusić się o tytuł kobiet, który jest w posiadaniu Charlotte Flair. Sarah Logan i Liv Morgan z pewnością będą chciały pomóc swojej sojuszniczce, lecz na darmo i uważam, że Ruby odniesie porażkę, bo jest jeszcze za słabo wypromowana i Charlotte powinna dotrzymać ten pas przynajmniej do WM 34.

Przewidywany zwycięzcaCharlotte Flair

 


The Usos vs. The New Day o pasy SmackDown Live Tag Team

To trochę robi się jak Moda na Sukces odc. 2574. Nie mam nic do ich walk, ponieważ ich walka na SummerSlam 2017, była najlepszym pojedynkiem jakiegokolwiek Kick Off’u. Hell In a Cell Match z ich udziałem skradło show, ale WWE czuję chyba jakiś niedosyt. Wszyscy uważali, że ta zakończy się wygraną New Day na SummerSlam i wtedy poznamy nowych pretendentów do tytułów Tag Team. Tak się jednak nie stało i co chwilę jedni zabierali tytuły z rąk drugich i odwrotnie. Ten feud uważano za zakończony, jednak ostatnio The New Day zostali pretendentami do tytułów. Miejmy tylko nadzieję, aby cały pojedynek wypadł tak samo dobrze, albo lepiej jak poprzednie. co do zwycięzców, to stawiam tu na obronę i wygraną Samoańczyków. W sumie nie wiem dlaczego, ale to oni moim zdaniem wygrają.

Przewidywani zwycięzcyThe Usos

 


AJ Styles vs. John Cena vs. Sami Zayn vs. Kevin Owens vs. Baron Corbin vs. Dolph Ziggler o pas WWE

Six-Pack Challenge

 

Po Royal Rumble i przegranej walce Kevina i Sami’ego o pas WWE z AJ’em w Handicap Matchu, Ci od razu domagali się rewanżu. Początkowo pretendent miał być wyłoniony z walki KO vs. Zayn, jednak mistrz zaatakował obu z nich i dostaliśmy Triple Threat Match. Następnie przyjaciele zaatakowali Barona Corbina i Dolpha Zigglera przed ich walką. Shane McMahon oznajmił, że tego samego wieczoru dojdzie do walk Corbin vs. Owens i Zayn vs. Ziggler. Jeżeli Show Off i A Lone Wolf wygrają swoje walki to dostaną możliwość walki na Fastlane o pas WWE. Tak się stało i na dzisiejszej gali mielibyśmy Fatal 5-Way. Jednak John Cena szukając rywala na Wrestlemanię, wrócił na SmackDown Live i stanął do walki z AJ Stylesem o miano dołączenia do dzisiejszego Main Eventu. Lider Cenation pokonał Phenomenal One’a i oto mamy, Six-Pack Challenge. Jeżeli chodzi o zwycięzcę to chyba każdy sądzi, że AJ obroni tytuł. Mam ogromną nadzieję, że powróci The Undertaker, atakując Cenę i doprowadzając do ich walki na Wrestlemanii. Kevin i Sami prawdopodobnie zmierzą się przeciwko sobie na największej ze scen. Co do Corbina i Zigglera to wątpliwe, aby oni wyszli z tego starcia zwycięsko.

Przewidywany zwycięzcaAJ Styles

Piszcie w komentarzach swoje typy. Nie zapomnijcie o zakładce NA ŻYWOgdzie będzie można obejrzeć całą galę, a także o TYPERZEw którym możecie obstawić swoich faworytów każdej z walk. Jeśli zasady są dla Was nie zrozumiałe, prosimy zapoznać się z INSTRUKCJĄ. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *