WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POWER RANKINGS MĘŻCZYZN 11.03.18r.

Przed wami kolejna część Power Rankingu zawodników. Koniecznie zobaczcie TOP 10 KOBIET. Na koniec zaprezentuję ranking ogólny, który będzie podsumowywany co miesiąc, a zwycięzca zostanie zawodnikiem miesiąca. Za 1 miejsce w pojedynczym rankingu jest 10 pkt, za 2 jest 9 itd. Bez przedłużania zapraszam was do artykułu.

10. John Cena (-7)

Cena spada w porównaniu do poprzedniego rankingu z powodu mało interesującej walki z Goldustem. Zajmuję ostatnie miejsce, ponieważ nie było nikogo lepszego na te miejsce.

9. Jinder Mahal (0)

Mahal wyprzedził Johna tylko dlatego, że jego walka z Randy’m była ciekawsza, a we wszystko wplątany był Booby Roode, który rozproszył The Viper’a, dzięki czemu Maharaja mógł wygrać ten pojedynek.

8. Aleister Black (0)

Tydzień temu podczas epizodu NXT, Killian Dain zaatakował Aleistera i Bestia z Belfastu dostała u mnie 6 miejsce. Jednak w trakcie ostatniego odcinka żółtej tygodniówki, doszło do walki pomiędzy tą dwójką i Black oraz jego Streak wyszli zwycięsko i za to dostaję u mnie 8 miejsce.

7. Roman Reigns (-6)

Roman pozostaje na liście, lecz jego spadek jest dość znaczny, a spowodowane jest to tym, że nie wygrał i nawet nie wziął udziału w żadnym ważnym pojedynku jak np podczas Elimination Chamber. Jednak za coś zajął 7 miejsce, prawda? Dostał je dzięki promo jakie wygłosił w czasie segmentu z Paulem Heyman’em. Pokazał on, że mimo kilku walk z Bestią (Wrestlemania 31, Fastlane 2016, SummerSlam 2017) nie boi się go i wyzwał go do walki już na najbliższym RAW, co jak wiemy na pewno się nie wydarzy.

6. Kurt Angle (0)

Angle zajmuję u mnie tak wysokie miejsce, ponieważ w końcu postawił się Triple H’owi. Nic nie robił sobie z tego, że The Game wykonał Pedigree na jego synu i z tego jak uderzył go podczas jednego z epizodów RAW. Cały segment nie był porywający, ale długo czekałem na powiedzenie „No” dla Steph i jej męża. Dodatkowo dostaliśmy potwierdzenie walki Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie. Osobiście liczyłem na walkę tylko The Game vs. Kurt, ale nie ma co narzekać.

5. The Authors of Pain (0)

Ci Panowie, pierwszy raz goszczą na tej liście. Zajęli je za sprawą dobrego pojedynku w turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic. Na samym jego początku pokonali TM-61. Prawdopodobnie dotrą, aż do finału.

4. The Bar (0)

Szwajcar i Irlandczyk znów pokazują swoją dominację na RAW, jeżeli chodzi o Tag Teamy. Tym razem pokonali The Revival po przeciętnej walce, lecz na czerwonej tygodniówce nie ma chyba drużyny, której The Bar nie pokonał. Ciekawi mnie tylko kogo dostaną na WM 34.

3. Seth Rollins(+5) & Finn Balor (+6)

Rollins i Balor byli odpowiednio na 8 i 9 miejscu w ostatnim zestawieniu. Dzisiaj awansują i są ex aequo na 3 lokacie, a to za sprawą ich wygranej w 2-on-3 Handicap Matchu z The Miztourage. Dodatkowo Kurt Angle ogłosił, że zawalczą on wraz z The Miz’em o pas Interkontynentalny na Wrestlemanii 34.

2. Braun Strowman (0)

To jedyna sytuacja w tym rankingu, kiedy jakakolwiek osoba zachowuje swoje miejsce bez zmian. Tą postacią jest oczywiście Braun Strowman. Podczas ostatniego RAW zmierzył się z Eliasem w Falls Count Anywhere Match’u z użyciem instrumentów muzycznych nazwanym Sypmhony of Destruction. Zniszczył (bo innego słowa nie można tutaj użyć) swojego oponenta pokazując jak niebezpieczną jest postacią.

1. Sami Zayn (0)

Dzisiejszy ranking wygrywa osoba, która nie pojawiła się w nim tydzień temu. Na ostatnim SmackDown Live odbył się Fatal 5-Way Match, w którym udział wzięli prawie wszyscy zawodnicy biorący udział w dzisiejszym Main Evencie Fastlane (oprócz Johna Ceny). Cała walka przebiegła dość ciekawie, ale pod koniec wydarzyła się nieoczekiwana rzecz. Mianowicie Zayn wykonał Helluva Kick na swoim przyjacielu- Kevinie Owensie. Sami wygrał walkę przypinając go, a po walce widzieliśmy KO, który nadal nie mógł uwierzyć w to co się stało. Tak czy inaczej za ten ciekawy zwrot akcji i tryumf w tym pojedynku, Sami Zayn wygrywa dzisiejszy ranking.

To już tyle na dziś. Piszcie w komentarzach swoje rankingi.

Zawodnicy, którzy wypadli z rankingu:

Dolph Ziggler (10), Bray Wyatt (7), Killian Dain (6), Velveteen Dream (5), Bludgeon Brothers (4)

Ranking ogólny:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 9 pkt 18 pkt
2. Roman Reigns 4 pkt 14 pkt
3. Seth Rollins 8 pkt 11 pkt
4. Sami Zayn 10 pkt 10 pkt
4. Finn Balor 8 pkt 10 pkt
6. John Cena 1 pkt 9 pkt
7. The Bar 7 pkt 7 pkt
7. Bludgeon Brothers 7 pkt 7 pkt
9. Velveteen Dream 6 pkt
9. Authors of Pain 6 pkt 6 pkt

Dziś będzie miała miejsce gala WWE Fastlane. Nie zapomnijcie o zakładce NA ŻYWOgdzie będzie można obejrzeć całą galę, a także o TYPERZEw którym możecie obstawić swoich faworytów każdej z walk. Jeśli zasady są dla Was nie zrozumiałe, prosimy zapoznać się z INSTRUKCJĄ. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *