WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 21.03.2018 – WYNIKI

  • Promo Tomasso Ciampy.

Ponownie zobaczyliśmy Tomasso z Mikrofonem, ale tym razem wydusił z siebie tylko to by fani się zamknęli. Wyszedł z ringu i podchodził do fanów. Wyrywał im kartki z karykaturą Johnny’ego. Szedł koło barierek aż wkońcu trafił na Gargano. Johnny Wrestling wyskoczył i zaatakował Ciampe. Ochrona szybko zareagowała i zabrała Gargano z areny.

  • Pete Dunne i Roderick Strong pokonali Oney Lorcan’a & Danny’ego Burch’a.

Po tym jak Tyler Bate został kontuzjowany, Moustache Mountain nie mogło wziąść udziału w turnieju. Strong poprosił Regal’a o szansę, ale nie znaliśmy jeszcze tej drugiej osoby. Podczas show gdy okazało się, że to Dunne fani się ucieszyli. Współpraca tych zawodników dobrze wygląda. Moim zdaniem są potencjalnymi zwycięzcami tego turnieju.

  • Ember Moon pokonała Allyah.

Zwycięzca meczu, był przewidywalny. Trzeba przyznać, że przez najbliższe tygodnie wiemy kto będzie wygrywał. Na Takeover: New Orlean dojdzie do walki Ember z Shayną. Po walce Ember pokazała na siebie, a potem w stronę Baszler, gdy ta siedziała przy stole komentatorskim.

  • Adam Cole pokonał Kassius’a Ohno.

Jak dobrze wiemy Bobby Fish ma kontuzje. Najprawdopodobniej Cole zastąpi Bobby’ego w walce o pasy Tag Team. Przypomnijmy sobie jednak, że Adam Cole stoczy 6-osobowy Ladder Match o mistrzostwo North America. Podbudowa Cole’a do tego starcia do dobry pomysł, ale jednocześnie dużo porażek Ohno też nie pomaga. Może to Cole wygra pas? Przekonamy się na NXT Takeover: New Orlean.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *