WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 03.04.2018 – WYNIKI

Gała skupiała się na podbudowie walk Wrestlemanii, oraz powrocie Shane’a McMahona.

Show otworzył Daniel Bryan powitał On fanów i powiedział aby powitali Shane’a McMahona. Shane pogratulował menadżerowi SmackDown, za możliwość powrotu do ringu. Cieszył się również, że zostanie jego Tag Team partnerem podczas Wrestlemanii. Panowie poklepali się po barkach. Powiedzieli jeszcze, że na Wrestlemanii wygrają i nie dopuszczą aby Kevin Owens i Sami Zayn powrócili do ringu SmackDown Live.

Charlotte pokonała Natalyę

Gdy po wykończeniu obydwie panie leżały na macie rozbrzmiała muzyka Carmelli i wbiegła Ona do ringu z sędzią, oraz walizką Money In The Bank. Gdy chciała wręczyć ją sędziemu, aby ją zrealizować – Charlotte wykopała ją Carmelli z rąk, nie pozwalając na cash-in. Natalya chciała przerollować Charlotte po zamieszaniu, lecz mistrzyni kobiet SmackDown skontrowała jej atak, zapinając jej dźwignie i zgarniając zwycięstwo. Po meczu na arenie pojawiła się Asuka, która powiedziała, że za 4 dni cesarzowa pokona krolową. Obydwie zawodniczki powiedziały, że są gotowe.

Rusev pokonał Jindera Mahala

Po Superkicku Rusev przypiął Mahala. Gdy Bułgar świętował zwycięstwo na arenie zjawił się Randy Orton wykonując na nim RKO znikąd. Następnie RKO zainkasował również Aiden English.

Baron Corbin, Mojo Rowley, Dolph Ziggler i Primo pokonali Breezango, Zacka Rydera i Tye’a Dyllingera

Po finisherze Corbina czyli znanym nam dobrze „End of days” czwórka zawodników zgarnęła zwycięstwo. Po meczu Corbin zmierzył się wzrokiem ze statuetką Andre The Gianta.

Na arenę wtargnęli Kevin Owens i Sami Zayn. Powiedzieli Oni, że Wrestlemania będzie ich show i pokonają Bryana i Shane’a. Gdy dwójka zwolnionych panów odchodziła z areny, rozbrzmiała muzyka Shane’a i wraz z Danielem pojawili się mówiąc po raz drugi, że to ostatni dzień Kevina i Samiego na SmackDown Live.

AJ Styles i Shinsuke Nakamura pokonali Sheltona Benjamina i Chada Gable’a

Po swojej akcji kończącej Styles przypiął Chada Gable’a. Gdy Nakamura został w ringu i na chwilę się odwrócił Styles chciał wykonać na Nim „phenomenal four arm”, ale Japończyk w ostatniej chwili odwrócił głowę i uniknął ataku. Styles poklepał mu głowę i odszedł.

Widokiem panów spoglądających na siebie zakończyliśmy SmackDown Live.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *