WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WRESTLEMANIA 34 Z REKORDEM, KIM BYŁ PARTNER BRAUNA STROWMANA? ALICIA FOX POŻEGNA SIĘ Z WWE?

Paczka zawiera spoilery z WrestleManii 34!

Największa gala roku już za Nami i dochodzą do Nas bardzo optymistyczne wieści na temat dochodów z tejże imprezy. Podobno tegoroczna WrestleMania 34 była najbardziej dochodową w historii. WWE zarobiło na niej aż 14.1 miliona dolarów, co zdeklasowało dotychczasowy rekord, który wynosił 10.9 miliona. Warto również dodać, że podczas WrestleManii 34 na trybunach zasiadło dokładnie 78,133 fanów, co daje jej szóste miejsce na liście wszech czasów.

Mimo, że cały segment w poszukiwaniu partnera przez Brauna Strowmana wyglądał dość autentycznie, to oczywiście wybór chłopca o imieniu Nicholas nie był przypadkowy. Ten młody człowiek to syn Johna Cone’a, który jest sędzią WWE od 1995 roku. Oczywiście Strowman i Nicholas zwyciężyli swoją walkę.

Niedawno Alicia Fox wdała się w ostrą wymianę słowną z Rondą Rousey i Jej mężem, a zarazem zawodnikiem UFC – Travicem Brownem, co poskutkowało usunęciem Jej z Battle Royalu kobiet. Patrząc na pozycję Rousey w federacji i fakt, że Fox nie jest liczącą się postacią, można przypuszczać, że pożegna się Ona niedługo z WWE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *