WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 16.05.2018 – WYNIKI

  • Lacey Evans pokonała Brandi Lauren.

Wiele o tej walce dobrego nie można powiedzieć. Walka była wielkim, nawet bardzo wiekiem squash’em ze strony Lacey. Brandi nie wykonała jakiegokolwiek ciosu. Po walce gdy zwyciężczyni znalazła się na rampie, Kairi Sane zaatakowała ją od tyłu. Akcja przeniosła się bliżej ringu, ale Evans odpuściła sobie i wyszła z areny.

WWE Photo

  • Ricochet vs Velveeteen Dream (brak zwycięzcy)

Walka była bardzo imponująca. Była dobra. Kilka dobrych akcji od Ricochet’a kilka od Velveeteen’a i tak powoli klei się obra walka. Czy walka była jednostronna? Nie, była bardzo wyrównana. Raz pprzeważała jedna ooba, a raz druga. Podczas, gdy obaj stali przy narożniku, nagle Lars Sullivan zaatakował Ricochet’a. Rzucił go z wielką siła w drugi narożnik, a Velveeteen’a także zaatakował. Lars zaskoczył nas wielkim pokazem dominacji.

WWE Photo

  •  Kona Reeves pokonał Raul’a Mendoze.

Ten Pojedynek nie trwał zbyt długo. Zaskakująco walka nie była jednostronna, każdy zawodnik dołożył swoją cegiełkę, ale to ostatecznie Kona pokonał Raula, przy buczeniu opuścił arenę.

WWE Photo

  • Pete Dunne, Onley Lorcan & Danny Burch pokonałi The Undisputed Ere.

Wynik walki na pewno jest wielkim zaskoczeniem. Drużyna, która w składzie ma trzech mistrzów przegrywa? Poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko, walka trzymała taki poziom jaki powinna, a zawodnicy pokazali co potrafią. Undisputed Era przezz pewien czas dominowała, ale błąd Roderick’a Strong’a sprawił, że przegrali to starcie.

WWE Photo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *