WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE MIZ O SWOICH BYŁYCH POMAGIERACH!

Od kiedy The Miz został przetransferowany na SmackDown, Bo Dallas i Curtis Axel walczą razem jako The B-Team. Są oni obecnie mistrzami Tag Tam RAW i podobnie jak Miz, stoczą swoją walkę na SummerSlam. Udzielił on wywiadu dla Complex, w którym określił swój wpływ na ten team:

Tak bardzo, jak lubię klepać siebie po plecach i dawać sobie radę, zawsze wiedziałem, że Curtis Axel i Bo Dallas mają wielki talent. Odkąd widziałem ich etykietę pracy podczas „Marine 5”, powiedziałem: „Ci faceci muszą zacząć być wykorzystywani, więc dajcie mi ich. Pozwólcie im robić to, co chcą, przy mnie będą mieli więcej rozgłosu i wykreują swoje postacie, a będąc na każdej tygodniówce, będzie można ich wykorzystać do każdej roli”.

Teraz tworzą niezapomniane, zabawne chwile jako mistrzowie Tag Team. Pochwalam ich za wykorzystywanie swojej okazji w pełni oraz nie denerwowali się i nie obwiniali nikogo za to, co dotychczas z nimi robiono.

 

NAJBLIŻSZY WEEKEND NA WRESTLEONE!

SOBOTA/NIEDZIELA | GODZINA 1:00 | WWE NXT TakeOver: Brooklyn – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK | GODZINA 0:00 | WWE SummerSlam 2018 – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

PONIEDZIAŁEK/WTOREK | GODZINA 2:00 | WWE Monday Night Raw – OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Po więcej informacji na temat najbliższego weekendu z WrestleOne, zapraszamy do przeczytania szczegółowej zapowiedzi wszystkich wydarzeń, którą znajdziecie pod tym linkiemDo zobaczenia podczas największego wydarzenia tego lata w świecie Wrestlingu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *