WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 20.08.2018 WYNIKI

Pierwsze Raw po gali Summerslam 2018 rozpoczęliśmy widokiem od niedawna nowego mistrza Universal-Roman’a Reings’a. Wszedł do ringu z mikrofonem, ale publiczność przez głośne buczenie i chanty „You suck!” na początku nie pozwalała mu mówić. Kiedy doszedł do głosu powiedział krótko. „W Brooklyn zostałem nowym mistrzem Universal i nie chcę być jak mój poprzednik i jeszcze dzisiaj mam zamiar pierwszy raz obronić swój tytuł. Do walki wyzywam Finna Balora”. Balor wszedł do ringu. Panowie wyznali swój respekt w stosunku do siebie i chcieli, by walka została oficjalnie uznana. Wtem do ringu wszedł Constable Baron Corbin, który warto przypomnieć, przegrał walkę z Balor’em na Summerslam. Powiedział, że to on dziś zawalczy o mistrzostwo z Reings’em. W tym momencie na arenie rozbrzmiała muzyka generalnego menedżera Raw-Kurt’a Angle’a. Uświadomił Baron’a w tym, że to on jest od tego kto, kiedy i z kim zawalczy, a więc pojedynek Finn Balor vs Roman Reings oficjalnie został Main Event’em, a dla Corbin’a został przygotowany inny oponent. Wtem wszyscy ujrzeli na rampie Bobby’ego Lashley’a.

Czas na walkę Constable Baron Corbin vs Bobby Lashley. Po niezłym openerze wygrywa Bobby Lashley

Pora na starcie tag-teamowe kobiet Sasha Banks & Bayley & Ember Moon vs Riott Squad. Po nieczystym zagraniu wygrywają reprezentantki Riott Squad.

Przy swojej muzyce do ringu wchodzi The Game-Triple H. Przyszedł on wypromować jego walkę na Australian SuperShowDown. W jego przemówieniu pojawiło się wiele wspomnień, zdjęcie ich zgody. Ale zdecydował, że to będzie ten ostatni raz kiedy zawalczą. Ten raz kiedy on wygra.

Pojedynek Dean Ambrose vs Dolph Ziggler. Obydwoje w swych narożnikach mieli managerów. Ambrose- Seth’a Rollins’a, a Ziggler Drew McIntyre’a. Po naprawdę dobrym starciu wygrywa powracający Dean Ambrose.

Przenosimy się do szatni, gdzie do przygotowującego się Finn’a Balor’a przychodzi Braun Strowman. Życzy mu on powodzenia i że po walce zrobi to, co zamierzał ostatniej nocy i pokazał swoją walizkę z kontraktem Money in The Bank.

Widzimy rozgrywającego swój koncert Elias’a. Jest zły na to, że nie mógł się wykazać na ostatnim SummerSlam. Wtem przerwał mu dawno nie widziany Curt Hawkins. Chce z nim walki, ale Elias każe mu natychmiast wyjść i nie przeszkadzać. Później jednak udaje się mu sprowokować Elias’a.
Dzięki temu nadchodzi walka Elias vs Curt Hawkins. Jak można się było spodziewać Elias bez większych problemów wygrał i dodał kolejną porażkę do kolekcji Hawkins’a.

Czas na pojedunek tag-teamowy Titus Worldwide vs Authors of Pain. Zwycięsko oczywiście wychodzą Akam i Rezar czyli AoP.

Na ringu stoi pięknie przygotowany pas mistrzowski kobiet Raw, a dookoła stoją wszystkie prócz Rondy Rousey kobiety z czerwonej tygodniówki. Do kwadratowego pierścienia wchodzi generalna menadżerka Raw-Stephanie McMahon. Mówi o tym, jak wielkie osiągnięcie zdobyła Rowdy. W jednej z jej pierwszych walk zdobyła tytuł kobiet Raw. Wtem przerwała jej sama mistrzyni wchodząca do ringu. Gdy Stephanie mówiła Ronda zapięła na niej swoją dźwignię.
Po tym wszystkie obecne panie nie licząc Alexy Bliss, Alicii Fox i Riott Squad’u gratulowały Rondzie. Reszta natomiast zajmowała się Stephanie.

W następnej walce zmierzył się jeden z mistrzów Tag-Team Raw Bo Dallas vs Scott Dawson.

Wygrał Dawson jednak po walace drugi z członków B-team’u Curtis Axel, wyzwał na walkę 1 na 1 Dash’a Wilder’a. Znów wygrał reprezentant The Revival czyli Wilder.

Przenosimy się do pomieszczenia gdzie trwa kłótnia mięzy Constable Baron’em Corbin’em, a Kurt’em Angle’m. Obecna jest tam również opatrywana Stephanie McMahon, która mianowała Baron’a Corbin’a czynnym generalnym menedżerem Raw.

Czas na Main Even tej tygodnówki czyli starcie o mistrzostwo Universal Finn Balor vs Roman Reings. Po wyśmienitej walce Reings utrzymał mistrzostwo. Jednak od razu potem Braun Strowman chce zrealizować walizkę Money in The Bank! Kiedy chce zacząć na arenie rozbrzmiewa znany wszystkim theme song The Shield! Dean Ambrose i Seth Rollins razem z Reings’em atakują Strowman’a. Ten próbuje stawiać opór, ale nic to nie daje, bo the shield swoją akcją kończącą czyli triple powerbomb’em rzucają go na stół komentatorski. Widokiem złączonych pięście The Shield kończymy te Raw.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *