WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 27.08.2018 WYNIKI

Raw ponownie zaczęliśmy od wejścia do ringu z mikrofonem Roman’a Reings’a. Znowu wypowiedział sie krótko na temat ostatniego tygodnia i chciał, aby Braun Strowman wyszedł, oraz to i teraz zrealizował swoją walizkę Money in The Bank. Strowman wszedł i stwierdził, że wykorzystał by on ją już ostatnio gdyby nie „chłopcy” Roman’a. Postanowił, że wykorzysta swoją walizkę, aby odbyć z Big Dog’iem walkę na Hell In a Cell. Reings zgodnie pokiwał głową i panowie w ramach wzajemnego respektu podali sobie dłonie.

Jednak wtedy na rampę weszli The Show, czyli Dolph Ziggler i Drew McIntyre, którzy stwierdzil, że zostali okradzeni z tytułu, Roman im szybko wytłumaczył, że jego kolega Seth Rollins uczciwie wygrał pas interkontynentalny. Wtem rozbrzmiała muzyka nowego generalnego menedżera-Baron’a Corbin’a, który powiedział, że Main Event’em dzisiejszej gali będzie pojedynek tag-teamowy Braun Strowman & Roman Reings vs Dolph Ziggler & Drew McIntyre.

Gdy Corbin został sam w ringu, oświadczył, że tu i teraz odbędzie się walka jego z Finn’em Balor’em. Najpierw poprzez dyskwalifikację wygrał Finn, jednak po walce Baron wziął mikrofon i oświadczył, że od teraz jest to No Disqualification Match. Końcowo zwyciężył generalny menedżer Raw-Baron Corbin.

 

Nadszedł czas na walkę Dana Brooke vs Sasha Banks. Dana miała w swoim narożniku Apollo Crews’a i Titus’a O’Neil’a, a Sasha Banks Bayley. Końcowo zwycięsko z tego starcia wychodzi Sasha Banks.

 

Do ringu wchodzi mistrz interkontynentalny-Seth Rollins i oznajmia, że tu i teraz stawia Open Challenge na swój tytuł Intercontinental. Na wyzwanie odpowiedział Kevin Owens. Jeszcze przed walką chwalił się min., że wygrał walkę z Braun’em Strowman’em i inne opowieści.

Walka o miano mistrza interkontynentalnego-Seth Rollins (C) vs Kevin Owens właśnie się rozpoczyna. Po naprawdę wyśmienitym starciu ostatecznie swój pas broni Seth Rollins.

 

Po walce bardzo smutny Kevin Owens wziął mikrofon, usiadł i powiedział szokujące słowa: „I Quit”

Na telebimie widać generalnego menedżer-Baron’a Corbin’a, do którego właśnie ze swoją walizką przyszedł Braun Strowman. Wręczył mu ją i powiedział, że chce starcie o mistrzostwo Universal na Hell In a Cell.

Nadeszła pora na walkę tag-teamową, w której zobaczymy starcie The Revival vs The B Team. Po dobrym pojedynku wygrali The Revival, którz wzięli pasy i powiedzieli że już za niedługo będą mogli sobie je wziąć.

Widzimy stojącego w ringu Elias’a, który po swoim tradycyjnym przemówieniu zaczął grać na gitarze. Jednak przeszkodziła mu w tym… Hall of Fame Trish Stratus! Stwierdziła, że jego muzyka się do niczego nie nadaje i aby zamknął już lepiej usta. On jej zaproponował, by „poszła z Elias’em”, a ta po jego słowach uderzyła go w twarz.

Po tym do ringu weszła kolejno Ronda Rousey, Natalya, a następnie Alexs Bliss Alicia Fox i jeszcze Mickie James. Zatem zaczęła się walka kobiet Natalya vs Alicia Fox. Natalya u swego boku miała mistrzynię kobiet Raw-Rondę Rousey i Hall of Famer’kę-Trish Stratus. Alicia natomiast, mogła liczyć na Alexę Bliss i Mickie James. Po krótkiej walce wygrała Natalya.

 

Triumfujące zawodniczki na bacstage’u spotkały Nikki Bellę i jej siostrę Brie Bellę, które zapowiedziały, że już za tydzień The Bella Twins powraca do gry!

U Baron’a Corbin’a pojawia się Bobby Lashley z prośbą o jakąś walkę. GM od razu ją załatwił, a Lashley powiedział, że jest bardzo dobrym generalnym menedżerem. Gdy Bobby wszedł do ringu na telebimie jeszcze raz ukazał się Corbin, który powiedział, że jest to Handicap Match. W tym momencie Baron zniknął, a w ringu pojawili się członkowie The Ascension. Wtem rozpoczął się Handicap Match The Ascension vs Bobby Lashley. Pokonując Viktor’a i Konnor’a wygrywa Bobby Lashley.

Teraz kolej na pojedynek Dean Ambrose vs Jinder Mahal. Jak można było się spodziewać w dobrym stylu wygrał Dean Ambrose.

Nadszedł czas na Main Event czerwonej tygodniówki czyli Braun Strowman & Roman Reings vs Dolph Ziggler & Drew McIntyre. Podczas kiedy The Show podczas walki rozpoczęło gromki brawl na Reings’ie, Braun zamist mu pomóc zaczekał aż będzie dyskwalifikacja i sam zaczął atakować Roman’a. Do ringu jescze kolejno weszli Dean Ambrose i Seth Rollins, ale zamiast pomóc przyjacielowi sami zostali zniszczeni. Widokiem triumfujących Ziggler’a, Strowman’a i McIntyre’a kończymy te Raw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *