WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 03.09.2018 WYNIKI

Raw rozpoczęliśmy muzyką Braun’a Strowman’a, który wszedł do ringu ze swoimi przyjaciółmi-Dolph’em Ziggler’em i Drew McIntyre’m. Braun chciał aby wszyscy ujrzeli jeszcze raz co się stało tydzień temu. Wtem na telebimie ukazały się urywki ostatniej czerwonej tygodniówki. Następnie już teraz uznał, że mistrzostwo Universal jest jego. Następnie Drew przekazał całemu The Shield, aby teraz patrzyli na nowych królów. Dolph dodał, że to oni będą teraz dominować na Raw. Wtedy na arenie rozbrzmiała muzyka The Shield, którzy chcieli wejść do ringu, ale generalny menedżer wybiegł na rampę i wzywał wszystkich obecnych zawodników, aby nie dopuścili do brawl’u. Początkowo Reings, Ambrose i Rollins poradzili sobie, jednak później Strowman, Ziggler i McIntyre zostali wyprowadzeni na backstage. Pomimo to Reings i spółka pobiegli za nimi. Przenosimy się na parking, gdzie widzimy zakutych w kajdanki, w furgonetce policyjnej The Shield, którzy razem z obstawą wyjechali z areny.

The Bella Twins pokonały Riott Squad

Bobby Roode i Chad Gable pokonali The Ascension

Widzimy chcącego zagrać swój koncert Elias’a, jednakże przeszkodziły mu w tym Alexa Bliss, Mickie James i Alicia Fox. Kiedy Alexa chciała „pójść z Elias’em”, ale do ringu weszły Ronda Rousey i Natalya.

Następnie Alexa pokonała Natalyę, ale po walce rozpoczął się brawl, którego wygrała Rowdy.

Przenosimy się na chwilę na backstage, gdzie Dolph i Drew chcą jeszcze tego wieczoru walki o pasy mistrzowskie Raw. Baron Corbin im nie zezwala, gdyż dzisiaj miała mieć miejsce inna walka o te tytuły-B-team’em, a The Revival. Chwilę później widać jak The Show atakuje Dash’a Wilder’a i Scott’a Dawson’a na zapleczu, a później to oni wychodzą do pojedynku o tytuły.

Pasy mistrzowskie Tag-Team Raw po pokonaniu The B-Team’u wygrywają Dolph Ziggler i Drew McIntyre.

Authors of Pain (w. Drake Maverick) pokonują lokalnych zawodników Keith’a Thompson’a i Jimmy’iego James’a

Następnie przy wielkiej owacji widzów przy swojej muzyce do ringu wchodzi Shawn Michaels. Wypowiedział się na temat walki Last Time Ever The Undertaker’a i Triple H’a, na Australian SuperShowDown. Powiedział, że Undertaker nie rozumie, że Hunter w przeciwieństwie do niego wciąż jest w grze i na pewno z nim wygra. Wtem niespodziewanie na arenie zapada ciemność, biją tradycyjne dla Deadman’a gongi, a publika szaleje. Wtedy The Undertaker wkroczył do kwadratowego pierścienia. Ten natomiast uświadomił go, że bardzo się myli. To on zawsze jest w głowach wszystkich, a także HBK’a i Trple H’a i to on będzie triumfował nad nim ten ostatni raz. Następnie, że wie dlaczego Shawn stawia na Hunter’a. Bo liczy się dla niego jedna rzecz-jego kariera. Ten zaprzeczył mówiąc, że to on jest panem jego świata i robi to dla siebie i dla zgromadzonych fanów, ale nadal posiada respekt dla Deadman’a. Ten wtedy zapytał się, czy to respekt, czy to strach. Zapowiedział jeszcze, że pokona HBK’a znowu. Po tych słowach The Phenom wyszedł z areny.

Sasha Banks i Bayley pokonały Danę Brooke i Ember Moon.

Widzimy pięknie przygotowany ring w którym są już Jinder Mahal oraz Bobby Lashley. Jinder wita Lashley’a w jego medytacji. Podczas medytowania Bobby’iego niespodziewanie zaatakował…Kevin Owens.

Czas na Main Event w którym mają zmierzyć się Finn Balor i Baron Corbin, jednak zamiast generalnego menedżera do ringu wchodzi Braun Strowman, który wygrał tę walkę.

Po pojedynku Braun i jego przyjaciele rozpoczęli brawl na Balor’ze. Podczas, kiedy chcieli wykonać cios kończący The Shield, czyli Triple Powerbomb, ale nagle na arenę wjechała policyjna furgonetka, z której wyszli Reings, Ambrose oraz Rollins i kiedy znowu chcieli zaatakować swoich rywali, to oni zostali zaatakowani przez szatnię Raw i końcowo zostali przez nią brutalnie pobici.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *