WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

AJ STYLES VS. SAMOA JOE – MOŻLIWE ZAKOŃCZENIA!

Od Hell in a Cell dzielą nas już tylko godziny. W ciągu tego ostatniego dnia, z jedną z walk wieczoru, przedstawię wam do rozważenia kilka możliwych zakończeń walki o mistrzostwo WWE. W tym starciu zmierzą się dwaj zawodnicy mający między sobą bardzo długą rywalizację, czyli AJ Styles i Samoa Joe.

1. Dyskwalifikacja.

AJ Styles has been pushed to the limits

Ta walka będzie nadal podlegała zwykłym zasadom. Stypulacja ”No Disqualification” pomiędzy dwoma zawodnikami dodałoby przyprawy i smak do wydarzenia i uczyniło go bardziej fizycznym, niż to się już stanie.

W związku z tym możliwe jest, że WWE ponownie planuje, że ta walka zostanie zdyskwalifikowana przez jedną z gwiazd WWE, aby kontynuować ten rozkoszującą się rywalizację pomiędzy AJ Stylesem i Samoe Joe. Jeśli tak jest, to ich następna walka podczas WWE Super Show-Down będzie stypulacją ”No Disqualification” i zakończy się decydującym końcem.

2. Samoa Joe czysto pokonuje AJ Stylesa.

There's no way out once it's applied

„The Samoan Submission Machine” jest mistrzem snu. Dokładnie to planuje zrobić z mistrzem WWE na Hell in a Cell.

Coquina Clutch to bezlitosny finisher, który może oznaczać koniec panowania mistrzowskiego AJ Stylesa na Hell in a Cell. Możliwe jest, że zamiast poddać się manewrowi, Styles straci zdolność do rywalizacji, ostatecznie dając zwycięstwo Joe. 

To jeszcze bardziej utrudniłoby rywalizację pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy kontynuowali walkę dalej przy następnej gali, aby uzyskać zdecydowane podporządkowanie się lub wpadnięcie w szał, aby zakończyć pojedynek i ich rywalizację.

3. AJ Styles przechodzi heel turn.

Styles has been a face for too long

Najbardziej szokujący wynik, który mógłby wyjść z tej walki. Styles od ponad roku jest twarzą niebieskiej tygodniówki i przez cały ten czas był ulubieńcem fanów. Pozwoliło to mniejszym twarzom na zdobycie szansy na tytuł. 

Nawet zwycięzca Royal Rumble Shinsuke Nakamura został zmuszony do przejścia heel turnu po przegranej walce o tytuł mistrza WWE na WrestleManii 34, aby uzyskać większe szanse na tytuł.

Jeśli WWE planuje dłużej utrzymać tytuł u Stylesa, to muszą go zmusić do przejścia heel turnu i otworzyć nowe możliwości dla niego i twórcy. Nie ma lepszej okazji do przejścia heel turnu niż w walce z Samoa Joe. W przeszłości już zaatakował Joe stalowymi krzesłami i może to zrobić ponownie, aby go zranić w napadzie szału. Utrata tytułu nie spowoduje w tej chwili zbyt dużego uszkodzenia postaci Stylesa, ale odwrócenie się od fanów może przynieść mu korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *