WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN 13.11.18 – WYNIKI

Dzisiejsze SmackDown Live rozpoczęliśmy od wejścia AJ Stylesa do ringu. Zaczął on mówić o swoim panowaniu, które trwa już 371 dni. Mówi, że pokonał wszystkich, którzy stawili mu czoła, oprócz Brocka Lesnara, który pokonał go na ubiegłorocznym Survivor Series. Zamierza wykorzystać drugą szansę. AJ zauważając Paula Heymana, prosi, oby dano mu mikrofon. Paul po swoim charakterystycznym przedstawieniu się powiedział, że nie ma nikogo z kim Lesnar chciałby bardziej walczyć niż z AJ Stylesem. Sugeruje tym samym, że AJ jest numerem 2 w federacji, a pierwszy jest Daniel Bryan. Styles zdaje sobię sprawę, że manager Brocka chce mu zajść za skórę, ale pamięta jak w zeszłym roku Brock miał problemy w pokonaniu go i po walce lekko kulał. Nagle słychać muzykę Daniela Bryana, który zmierza do ringu. Zastanawia się, czemu o nim mówią. Mieli swoją walkę dwa tygodnie temu, z której zwycięsko wyszedł AJ Styles. Jeśli powtórzy imię Bryana bez powodu, to znowu uderzy go w twarz. AJ mówi, że to nie on wspominał o nim, tylko Paul, ale zaczął wypowiadać imie Bryana po czym… ZOSTAŁ ZAATAKOWANY PRZEZ DANIELA. Zawodnicy zaczęli atakować siebie nawzajem, do czasu aż wkroczył Shane McMahon z ludźmi z zaplecza.

Na zapleczu ponownie widzieliśmy tę dwójkę i znowu musiał ich rozdzielić Shane McMahon, ogłaszając od razu walkę mistrzowską pomiędzy nimi podczas dzisiejszego SmackDown.

 

One on One Match: Jeff Hardy pokonał Andrade Cien Almasa

Dzięki tej wygranej Jeff Hardy zostaję członkiem drużyny SmackDown podczas Survivor Series!

Wprost z walki kierujemy się do szatni, gdzie widzimy Miza, Mysterio, Paige i Joe. Miz mówi, że skoro nie ma Bryana w drużynie, to Rey z niej odchodzi. Paige zareagowała i powiedziała, że jeśli wygra z Reyem, to może go kimś zastąpić.

One on One Match: Rey Mysterio pokonał The Miza – Rey pozostaje w Team SmackDown

Na ringu pojawił się cały damski roster wraz z GM Paige. Zaprosiła ona do ringu obecną mistrzynię kobiet SmackDown – Becky Lynch. Poinformowała ona, że nie zawalczy na niedzielnej gali Survivor Series i będzie musiała ją zastąpić inna zawodniczka. Po spojrzeniu w oczy wszystkim zawodniczkom, wybrała swoją byłą przyjaciółkę Charlotte, po czym… mocno ją przytuliła. Trochę dziwne zachowanie, patrząc na ostatnie spięcia pomiędzy nimi, ale Becky zachowała się jak prawdziwa mistrzyni.

Six Man Tag Team Match: The Bar & Big Show pokonali The New Day

WWE Championship Match: Daniel Bryan pokonał AJ Stylesa (c) zostając nowym WWE Championem

Po walce Daniel Bryan zaatakował znokautowanego AJ Stylesa i widokiem nowego mistrza zakończyliśmy dzisiejszą tygodniówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *