WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 12.12.2018 – WYNIKI

Dzisiejszą galę SmackDown Live zaczynamy od wejścia Daniela Bryana na ring. Przypomina on, że w zeszłym tygodniu przywołał wszystkie owieczki i chciał je przeprosić. Stwierdził, że przypominają bardziej pasożytów, niż owce. Uważa, że ciągle biorą coś dla siebie, nie dając nic w zamian, dodając przy tym, że nie ma już starego Daniela Bryana i okrzyków „Yes”. Mówi, że na TLC zmiażdży AJ Stylesa i The New Daniel Bryan będzie po nim WWE Championem. Na ring wchodzi nieoczekiwanie Mustafa Ali – zawodnik 205Live. Gdy zaczął się przedstawiać, Daniel mu przerwał i powiedział, że wie, kim jest, lecz publiczność może tego nie wiedzieć. Uznał go za świetnego zawodnika i widzi w nim siebie. Mówi, że nie muszą ze sobą walczyć, bo nikt nie przejmie się tym pojedynkiem. Ali chce wiedzieć, czemu Daniel taki się stał. Był on wzorem dla Mustafy. Pomimo niewielkiego wzrostu, nadrabiał on walecznością. Stary Daniel Bryan nie odmówiłby walki, dlatego on też zdania nie zmieni. Bryan po tych słowach zapytał, czym jeździ na co dzień Ali. Zdziwiony Cruiser odpowiada, że SUV’em, a Daniel kontynuuje i pyta, po co takiemu małemu człowiekowi tak duży wóz. Mustafa mówi, że ma rodzinę, po czym został zaatakowany przez Bryana, lecz poradził sobie z nim i zaczęli oficjalną walkę.

One on One Match: Daniel Bryan pokonał Mustafę Aliego

Na ringu widzimy trzy Tag Teamy – The Bar, The New Day oraz The Usos. Kofi Kingston ogłasza, że teraz odbędzie się pojedynek raperów, na który nalegali członkowie The Bar, więc to oni zaczną. Wykonali oni parodię „Ice Ice Baby” śpiewając „Ice Ice Sheamy”. The Usos zaś zaczęli wyśmiewać się z Cesaro i Sheamusa. Po chwili The Bar chcieli zaatakować braci, ale oni odparli atak i wyrzucili mistrzów z ringu. Jednak Ci wrócili do ringu i rozprawili się ze wszystkimi.

Idziemy na zaplecze, gdzie widzimy Asuke. Według niej błędem było uważanie, że nikt nie jest gotowy na nią. Źle zrobiła, że przestała kopać Charlotte Flair, lecz na TLC nie przestanie i sięgnie po tytuł mistrzowski. Dzisiejszej nocy pokona Charlotte.

 

Wracamy na ring, gdzie widzimy Miza z trofeum za wygraną w turnieju World Cup. Mówi on, że to tydzień, w którym Shane ma trzymać ten puchar, lecz nie odda go, dopóki Shane nie wyjdzie do niego. Na reakcję McMahona nie długo trzeba było czekać. Wchodzi do ringu i pyta, co się dzieje z Mizem. Ten odpowiada, że to był jedyny sposób, by z nim rozmawiać. Stwierdził, że Shane kazał mu przeprowadzić wywiad z Bryanem, więc jest mu coś winny. Shane odpiera te zarzuty, lecz Miz nic sobie z tego nie robi i ponownie chce zawalczyć w teamie z McMahnonem. Woła sędziego oraz lokalnych zawodników na ring.

Tag Team Match: The Miz i Shane McMahon pokonali The Vegas Boys

W stronę ringu zmierza Randy Orton ze stalowym krzesłem. Mówi, że to jest klasyczne, wygodne krzesło, które może mieć wiele zastosowań. Randy mówi, że Rey wie o ich Chairs Matchu i nie ma nic przeciwko temu. Rey widział, co się działo z przeciwnikami Ortona, ale pomimo tego chce walczyć? Uważe, że Rey chce zemsty, ale jest ofiarą, a ofiary nie mszczą się. Przed wysłaniem ostrzeżenia, żeby uważał na RKO, zostaje zaatakowany stalowym krzesłem w plecy przez Reya. Mysterio poradził sobie z Ortonem, który musiał uciekać z ringu.

Tag Team Match: Jeff Hardy i Rusev pokonali Samoa Joe i Shinsuke Nakamurę

Na zapleczu AJ jest pytany o niedzielną walkę z Danielem Bryanem. Styles mówi, że zamierza odebrać tytuł Bryanowi. Dodaje również, że według niego to jest prawdziwy Daniel Bryan.

One on One Match: Asuka pokonała Charlotte Flair przez dyskwalifikacje

Asuka została zaatakowana kendo stickiem przez Charlotte Flair. Gdy Becky była odwrócona plecami do Flair, również została zaatakowana. Charlotte idzie ponownie do Asuki, lecz Lynch nie chciała zostać dłużna. Becky zaczęła okładać Flair, lecz gdy tylko się odwróciła, to została kopnięta przez Asukę. Ostatecznie zwycięsko z tej potyczki wyszła Japonka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *