WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT TakeOver: Phoenix – Zapowiedź

Gale NXT TakeOver: Phoenix będzie można obejrzeć u nas na stronie w zakładce NA ŻYWO. Kick – off rozpocznie się o 00:00, a gala główna o 01:00.

To właśnie w Phoenix odbędzie się pierwsza gala TakeOver w 2019 roku, a konkretnie w Talking Stick Resort Arenie. Event będzie miał miejsce w sobotę 26 stycznia, czyli dzień przed przez większość publiczności oczekiwaną gala PPV Royal Rumble.


ONE ON ONE MATCH

Matt Riddle vs. Kassius Ohno


Po kontrowersyjnej wygranej Kassiusa nad przyjacielem Riddle’a Keithem Lee William Regal postanowił, iż The Knockout Artist i The King of Bros ponownie spotkają się w ringu na NXT TakeOver: Phoenix. Będzie to trzecia potyczka tych dwóch panów. Pierwsza walka z ich udziałem odbyła się na NXT TakeOver: War Games i skończyła się w bardzo krótkim czasie dzięki Riddle’owi, który wykonał bardzo mocny cios kolanem na początku starcia. Rewanż odbył się na NXT 2 stycznia i również nie potrwał zbyt długo. Jednak Ohno później zaatakował przyszła gwiazdę NXT, przez co Matt nie mogł występować na NXT przez kilka tygodni, dlatego wybrał swojego przyjaciela Keitha Lee, aby walczył z The Knockout Artist na NXT 16  stycznia. Ohno pokonał Keitha używając między innymi Low Blowa, dlatego The King of Bros chce ponownie stanąć w ringu z Kassiusem Ohno.

Przewidywany zwycięzca: Matt Riddle


NXT TAG TEAM TITLES MATCH

The Undisputed Era (O’Reilly & Strong) (c) vs. The War Riders

The War Riders mają tylko jeden cel w głowach – mistrzostwa NXT Tag Team. Ci zawodnicy pokonali kiedyś Kyla oraz Rodericka na NXT 27 października przez DQ po interwencji Bobbyego Fish’a. Rywalizacja między tymi zawodnikami zaostrzyła się jeszcze bardziej przez War Games match, który odbyli razem w składach: The War Riders (Hanson & Rowe), Ricochet i Pete Dunne vs. The Undisputed Era (Roderick Strong, Kyle O’Reilly, Bobby Fish & Adam Cole). Oczywiście jak pamiętamy drużyna Hanson’a i Rowe’a odniosła zwycięstwo. Czy The War Riders uda się przerwać długo trwający Reign The Undisputed Ery? Przekonamy się już w NXT TakeOver: Phoenix.

Przewidywani zwycięzcy: The War Riders


NXT NORTH AMERICAN CHAMPIONSHIP MATCH

Ricochet (c) vs Johnny Gargano

Wszystko się zaczęło kiedy Tommaso Ciampa na NXT 26 grudnia zasugerował Johnnyemu, aby ruszył po mistrzostwo NXT North American trzymane przez The One and Only. Więc Gargano postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zaatakował Ricochet’a uderzając go potężnym Superkickiem na NXT 9 stycznia deklarując, iż on chce pas Północnej Ameryki, ponieważ w roku 2019 będą same zwycięstwa i mistrzostwa. Na NXT TakeOver: Phoenix obaj zawodnicy zrobią wszystko w celu odniesienia zwycięstwa.

Przewidywany zwycięzca: Johnny Gargano


NXT WOMEN’S CHAMPIONSHIP MATCH

Shayna Baszler (c) vs Bianca Belair

Kiedy Baszler odebrała mistrzostwo Sane na WWE Evolution, Shayna robiła wszystko, aby go nie stracić, a w tym czasie Belair jak burza przechodziła każdy pojedynek, przez co ma nieprawdopodobny streak wygranych z rzędu. Kiedy Shayna skończyła story z Kairi trzeba było znaleźć kolejną pretendentkę i dlatego 26 grudnia odbył się Fatal 4-Way Match, który wygrała właśnie Bianca, przez co zmierzy się o pas NXT kobiet na NXT TakeOver: Phoenix z Baszler.

Przewidywana zwyciężczyni: Shayna Baszler


NXT CHAMPIONSHIP MATCH

Tommaso Ciampa (c) vs Aleister Black

25 lipca 2018 roku Tommaso Ciampa pokonał Black’a zostając nowym mistrzem NXT. NXT TakeOver: Phoenix będzie więcej niż zemstą dla Aleistera, ponieważ w końcu dostanie pojedynek jeden na jeden z Ciampą. Dla Black’a jest to rewanż po 6 miesiącach o pas, który kiedyś trzymał. Po pokonaniu Gargano na NXT TakeOver: War Games Black liczy na zwycięstwo również z byłym drugim członkiem #DIY. Dla Ciampy bedzie to najprawdopodobniej najtrudniejsza przeszkoda po zdobyciu mistrzowskiego złota.

Przewidywany zwycięzca: Tommaso Ciampa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *