WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Goldberg zapowiedziany na Smackdown!

Został tydzień od gigantycznej gali Super Showdown, a WWE nie zwalnia z podbudową jednej z największych i walk wieczoru. Jest nim oczywiście starcie pomiędzy Goldbergiem, a Undertakerem, które zapowiadane jest jako „First Time Ever”. Przez tygodnie od zapowiedzi tej walki nie mieliśmy kompletnie nic, a tydzień przed galą WWE chce nadrobić zaległości i zapowiada na Raw i SmackDown spore niespodzianki.

Undertaker zapowiedziany został na Monday Night Raw. Wygląda jednak na to, że to nie koniec zapowiedzi, ponieważ oficjalna strona WWE podała, że po raz pierwszy w historii Goldberg zawita na niebieskiej tygodniówce. Jest to małe zaskoczenie, ponieważ wiele osób uważało, że Goldberg pojawi się także na Raw, aby skonfrontować się twarzą w twarz z Undertakerem. Choć teraz jedna drugiego nie wyklucza. Nie powinniśmy oczekiwać nic wielkiego prócz kilku minutowego wejścia i kilku zdań proma. Zawodnicy mają swój wiek i na 100% będą się oszczędzać przez piątkową galą.

Ostatni raz w ringu Goldberga widzieliśmy podczas Wrestlemanii 33, gdzie to bronił tytułu Universal przeciwko Brockowi Lesnarowi. Jeśli jednak chodzi o Undertakera, to walczył on w zeszłym roku tak samo na gali w Arabii Saudyjskiej. Tam wraz z Kanem stoczyli walkę z D-Generation X. Jak widać, książę Arabii jest w stanie namówić do dalszych walk kogoś, kto wiele razy upierał się, że zakończył karierę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *